KURUMSAL
MENÜ


BİZE ULAŞIN

0850 850 0 987

Ücretsiz Mimari Destek Hizmeti

Siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlığı için Enza Home olarak; dünyada ve ülkemizde yaşanmakta olan Covid-19 salgını sebebiyle bugüne kadar grubumuz bünyesinde uygulanmakta olan önlemlere ek birçok tedbir alınmıştır. Sektörel olarak mağazalarımızda müşteri sayısının az olması sebebiyle sosyal mesafe korunmuş ve hijyenik ortam sağlanmıştır.

Bu süreçte sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını koruyacak şekilde, farklı yöntemler ve tedbirlerle hizmet vermeye devam edeceğiz. Evimize ve kendimize vakit ayırdığımız bu dönemde evinizi yenilemek ve dekore etmek için Ücretsiz Mimari Destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Size özel randevu oluşturabilmek için 0850 850 0 987 numaralı hattımızı ya da web sitemizdeki “satış noktaları” bölümünde yer alan size en yakın mağazanın telefon numarasını arayarak istediğiniz gün ve saate özel randevu oluşturabilir, alışverişinizi daha güvenli koşullarda gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi almak isteyeceğiniz farklı konularda 0850 850 0 987 numaralı hattımız, web sitemizdeki sıkça sorulan sorular bölümü ve sosyal medya kanallarımız aracılığı ile sürekli bilgi edinebilirsiniz.

Hijyen Önlemleri:

Siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlığı için Enza Home olarak; saha ekiplerimiz, mağazalarımız ve depolarımız ile ilgili gerekli hijyen önlemleri alınmıştır.

Tüm dünyada ve ülkemizde devam eden bu salgının en kısa sürede son bulması ve sağlıklı günlere hızla kavuşmak dileğiyle.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.