KURUMSAL
MENÜ


BİZE ULAŞIN

444 0 987

BASIN BÜLTENLERİ

Enza Home, Genç Yetenekleri Sektöre Hazırlıyor

17 Ekim 2016

Enza Home ve İTÜ işbirliği kapsamında Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencilerinin hazırladığı tamamlayıcı mobilya tasarımlarına ait sergi, 3. İstanbul Tasarım Bienali paralel etkinliği olarak bir açılış kokteyli ile dekorasyon meraklıları ile buluştu. Sergi, 17 – 30 Ekim arasında İTÜ Taşkışla kampüsünde ziyaret edilebilecek.

Yataş Grup, 77 Yeni Mağazası için Yatırımcılarını Bekliyor

15 Ağustos 2016

Türkiye mobilya ve yatak sektöründeki 40’ncı yılını kutlayan Yataş Grup bünyesine katılacak 77 mağaza için yatırımcıları karlı bir yatırıma davet ediyor.

Yataş Grup Dünya Bayi Toplantısı Antalya`da Yapıldı

12 Mart 2015

Yatak, mobilya ve ev tekstili sektörünün lider markası Yataş Grup, yurtiçi ve yurtdışı bayilerinin bir araya geldiği geleneksel Dünya bayi toplantısını bu sene Antalya'da gerçekleştirdi. 02-05 Mart tarihleri arasında Antalya Mardan Palace otelde yapılan Dünya Bayi Toplantısı’nda 400 kişi bir araya geldi.

Yataş Dünya Uyku Gününüzü Kutluyor

12 Mart 2015

Yatak, mobilya ve ev tekstili sektörünün lider markası Yataş Grup, 13 Mart Dünya Uyku Gününü, özel bir ilan ve sosyal medyada düzenlediği bir etkinlikle kutluyor.

Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı uyku konusundaki çalışmaları ile halk sağlığına katkıda bulunan Yataş, Dünya Uyku Günü dolayısıyla “#yatasuykugunu” hashtagiyle Yataş Bedding facebook sayfasında gerçekleştirilecek duvar yarışmasında, herkesi kendilerini nelerin uyandırdıklarını söylemeye davet ediyor.

Yataş Bedding’ten Yıllarca İlk Günkü Uyku Konforunu Kaybetmeyen Thermo Rest Yatak

11 Mart 2015

Yatak ve uyku ürünleri konusunda uzmanlığı ile yeni teknolojiler sunan Yataş; güçlü omurga desteği sağlayan Thermo Rest yatağı ile 2015’in gözdesi olmaya hazırlanıyor. Yataş’ın 30 yılı aşan çelik yay üretim tecrübesiyle geliştirdiği DHT Yay Sistemi ile üretilen Thermo Rest, yatağınızın uzun yıllar boyunca ilk günkü formunda kalmasını sağlıyor.

Yataş, Kadına Şiddete “#UYUMA” Diyor

6 Mart 2015

Yatak, mobilya ve ev tekstili sektörünün lider markası Yataş Grup, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel sosyal medya kampanyası düzenliyor. Kadınlar, “şiddete dur” diyebilmek için 7-8 Mart tarihleri arasında “#uyuma” hashtagiyle Facebook ve Twitter’dan seslerini duyuracaklar.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.