KURUMSAL
MENÜ


BİZE ULAŞIN

444 0 987

BASIN BÜLTENLERİ

Yataş Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde İki Ödüle Layık Görüldü

Mart 2020

Yataş Grup, sikayetvar.com tarafından hazırlanan Müşteri Deneyimi Endeksi’nde göre belirlenen Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde Enza Home ve Yataş Bedding markalarıyla iki ödüle birden layık görüldü.

Enza Home’dan Yepyeni Bir Koltuk Serisi: Enlarge

Mart 2020

Çağı yakalayan şık tasarımlarıyla yaşam alanlarını değiştiren Enza Home, yeni koltuk serisi Enlarge ile koltuk kavramına yenilikçi bir yorum getiriyor. Estetik ve şık olduğu kadar fonksiyonelliğiyle de dikkat çeken Enlarge serisindeki tüm koltuklar 140 cm’den başlayan boyutlarda çift kişilik bir yatağa dönüşerek hayatı kolaylaştırıyor.

ENZA HOME SANATSEVERLERLE ANDY WARHOL VE TASARIM TRENDLERİ SOHBETİNDE BULUŞTU

Mart 2020

Enza Home, pop art akımının öncülerinden Andy Warhol’un orijinal eserlerinin Türkiye’de ilk defa sanatseverlerle buluştuğu Andy Warhol Sergisi kapsamında bir sanat sohbeti düzenledi. Zeynep Soylu moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Andy Warhol ve Tasarım Trendleri” başlıklı sohbette ressam ve heykeltıraş Emre Yusufi, iç mimar Hakan Kütahya ve Enza Home Tasarım Grup Yöneticisi Ebru Dikmen; sanat, iç mimari ve dekorasyon alanındaki trendleri konuştular.

Enza Home’da Büyük İndirim Fırsatı!
Enza Şıklığı, Kasım 2019’dan Uygun Fiyatlarla

Şubat 2020

Konforlu, estetik ve göz alıcı tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, 29 Şubat tarihine kadar devam edecek yılın ilk kampanyası ile yüzde 50’ye varan indirimler sunuyor. Ayrıca her 15.900 TL’lik indirimli alışverişlerde anında 1.200 TL indirim ve Enza Yıldızı ürünlerde ekstra indirimler de Enza Home mağazalarında sizleri bekliyor.

Enza Home’da 6. Mobilya Festivali Başladı

Kasım 2019

Konforlu, estetik ve göz alıcı tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, 31 Aralık tarihine kadar devam edecek Mobilya Festivali ile yüzde 50’ye varan indirimler sunuyor. Ayrıca belirli tutardaki indirimli alışverişe anında 1.200 TL indirim ve Festival Yıldızı ürünlerde ekstra indirimler de Enza Home mağazalarında sizleri bekliyor.

ANDY WARHOL’UN İLHAM KOLTUĞU VE VAN GOGH ODASI ENZA HOME İLE HAYAT BULDU

Kasım 2019

Pop art sanatının en önemli isimlerinden Andy Warhol’un eserleri 7 Kasım 2019 - 29 Mart 2020 tarihleri arasında UNIQ Expo’da sanatseverlerle buluşuyor. Serginin sponsorlarından biri olan Enza Home, Andy Warhol’un kırmızı ilham koltuğu ile Roy Lichtenstein’ın Van Gogh’un ünlü tablosu The Bedroom’u gerçek hayata taşıyan Van Gogh Odası’nın mobilyalarının da tasarım ve üretimini gerçekleştirdi.

Dijital Enza Home Book, App Store ve Google Play’de Yayında

Ağustos 2019

Estetik, kalite ve rahatlığı buluşturan tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, tüketicilere dekorasyona dair uygulanabilecek yenilikçi fikirler sunarak ilham vermek amacıyla hazırladığı Enza Home Book’un yeni sayısını yayınladı. Bu sene ilk defa dijital olarak dasunulan Enza Home Book 2019, dünyada öncü ve fark yaratan işlere imza atmış 12 başarılı tasarımcının eşsiz önerileriyle dekorasyona dair yenilikleri paylaşıyor.

Babasının Rahatını Düşünenlere

Haziran 2019

Konforlu ve şık tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, Babalar Günü için sıra dışı bir armağan arayanların adresi oluyor. Lift mekanizması sayesinde maksimum konfor sunan Arizona Baba Koltuğu, rahatlığıyla babalara günün yorgunluğunu unutturuyor.

Enza Home’un Yeni Reklam Filmleri Yayında

Mart 2019

Estetik ve özgün tasarımlarla yaşam alanlarına bir ruh kazandıran Enza Home, 2019 koleksiyonunu tanıttığı yeni reklam filmlerinde yeni mobilyaların yaşamı nasıl güzelleştirebildiğine vurgu yapıyor.

Enza Home, Genç Yetenekleri Sektöre Hazırlıyor

17 Ekim 2016

Enza Home ve İTÜ işbirliği kapsamında Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencilerinin hazırladığı tamamlayıcı mobilya tasarımlarına ait sergi, 3. İstanbul Tasarım Bienali paralel etkinliği olarak bir açılış kokteyli ile dekorasyon meraklıları ile buluştu. Sergi, 17 – 30 Ekim arasında İTÜ Taşkışla kampüsünde ziyaret edilebilecek.

Yataş Grup, 77 Yeni Mağazası için Yatırımcılarını Bekliyor

15 Ağustos 2016

Türkiye mobilya ve yatak sektöründeki 40’ncı yılını kutlayan Yataş Grup bünyesine katılacak 77 mağaza için yatırımcıları karlı bir yatırıma davet ediyor.

Yataş Grup Dünya Bayi Toplantısı Antalya`da Yapıldı

12 Mart 2015

Yatak, mobilya ve ev tekstili sektörünün lider markası Yataş Grup, yurtiçi ve yurtdışı bayilerinin bir araya geldiği geleneksel Dünya bayi toplantısını bu sene Antalya'da gerçekleştirdi. 02-05 Mart tarihleri arasında Antalya Mardan Palace otelde yapılan Dünya Bayi Toplantısı’nda 400 kişi bir araya geldi.

Yataş Dünya Uyku Gününüzü Kutluyor

12 Mart 2015

Yatak, mobilya ve ev tekstili sektörünün lider markası Yataş Grup, 13 Mart Dünya Uyku Gününü, özel bir ilan ve sosyal medyada düzenlediği bir etkinlikle kutluyor.

Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı uyku konusundaki çalışmaları ile halk sağlığına katkıda bulunan Yataş, Dünya Uyku Günü dolayısıyla “#yatasuykugunu” hashtagiyle Yataş Bedding facebook sayfasında gerçekleştirilecek duvar yarışmasında, herkesi kendilerini nelerin uyandırdıklarını söylemeye davet ediyor.

Yataş Bedding’ten Yıllarca İlk Günkü Uyku Konforunu Kaybetmeyen Thermo Rest Yatak

11 Mart 2015

Yatak ve uyku ürünleri konusunda uzmanlığı ile yeni teknolojiler sunan Yataş; güçlü omurga desteği sağlayan Thermo Rest yatağı ile 2015’in gözdesi olmaya hazırlanıyor. Yataş’ın 30 yılı aşan çelik yay üretim tecrübesiyle geliştirdiği DHT Yay Sistemi ile üretilen Thermo Rest, yatağınızın uzun yıllar boyunca ilk günkü formunda kalmasını sağlıyor.

Yataş, Kadına Şiddete “#UYUMA” Diyor

6 Mart 2015

Yatak, mobilya ve ev tekstili sektörünün lider markası Yataş Grup, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel sosyal medya kampanyası düzenliyor. Kadınlar, “şiddete dur” diyebilmek için 7-8 Mart tarihleri arasında “#uyuma” hashtagiyle Facebook ve Twitter’dan seslerini duyuracaklar.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.