{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Online Özel Halılarda 99,99 TL'den Başlayan Fiyatlar!

Ayın Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim!

Halı Aydınlatma Alışverişlerinde %70’e Varan İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 129.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Bebek Nevresim Takımı

Renk
Ebat
Fiyat
10 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
YENİ
Nevresim Tk, Bebek
%100 Pamuk, Baskılı, 57 Tel Dokuma Sıklığı
699.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Nevresim Tk, Bebek
%100 Pamuk, Baskılı, 57 Tel Dokuma Sıklığı
699.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Nevresim Tk, Bebek
%100 Pamuk, Baskılı, 57 Tel Dokuma Sıklığı
699.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Nevresim Tk, Bebek
%100 Pamuk, Baskılı, 57 Tel Dokuma Sıklığı
699.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Nevresim Tk, Bebek
%100 Pamuk, Baskılı, 57 Tel Dokuma Sıklığı
699.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Nevresim Tk, Bebek
%100 Pamuk, Baskılı, 57 Tel Dokuma Sıklığı
699.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Nevresim Tk, Bebek
%100 Pamuk, Baskılı, 57 Tel Dokuma Sıklığı
699.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Ranforce Nevresim Tk, Bebek
%100 Pamuk , Desenli, Rotasyon
699.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Ranforce Nevresim Tk, Bebek
%100 Pamuk , Desenli, Pano
699.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Ranforce Nevresim Tk, Bebek
%100 Pamuk , Desenli, Rotasyon
699.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Toplam 10 / 10 Ürün

Nevresim Takımı

Enza Home kalitesi ve konforuyla sizinle buluşturduğumuz bebek uyku seti modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun pike ve pike takımı modelleri için de göz atabilirsiniz.

Bebek nevresim takımı, bebekler için özel olarak tasarlanan konforlu uyku deneyimi sağlayan yatak takımlarıdır. Bebek odası için gerekli olan bu ürünler birçok parçadan oluşur. Nevresim, çarşaf ve bebek yastık kılıfı ile birlikte gelen uyku seti en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdendir.. Enza Home, bebekler için özel olarak tasarlanan bu yatak takımlarını geniş koleksiyonda sunar. Birbirinden farklı renk, desen ve boyut alternatiflerini bulabilirsiniz. Ayrıca kız ve erkek bebek cinsiyetine özel renk ve tasarım detaylarıyla süslenen ürünler mevcuttur.

Bebek Nevresim Takımı Modelleri

Bebek nevresim takımı modelleri, bebeklerin cilt ve vücut anatomilerine uygun olarak tasarlanır. Böylece sağlıklı ve keyifli bir uyku deneyimi sunmuş olur. Bebek odası için gerekli olan bu ürünler birbirinden farklı renk, desen ve ebat seçenekleriyle sunulur. Modeller tasarım detayları, kalite ve fiyat aralıkları gibi unsurlara göre de farklılık gösterir. Ancak en önemlisi, bebeğe konfor verdiğini bilmektir. Zira, onlar günlerinin büyük bir kısmını uyuyarak geçirdiği için rahatlıkları oldukça önemlidir. Rahatsız bir yatak ve örtü gibi unsurlar büyüme sürecini verimsiz etkileyebilir. Bu nedenle ürünleri seçerken rahatlığına ve kumaş kalitesine odaklanmak gerekir. 


Minikler için rüya gibi huzurlu bir uyku deneyimi yaşatmak için Enza Home’un bebek beşik nevresim takımı koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Sunulan ürünler genelde her bebek odasına uyum sağlayacak renk ve desenlerdedir. Somon, mavi, adaçayı ve sarı gibi pastel ve dikkat çekici tonların hakim olduğu takımlar sade ve eğlenceli tasarımlardadır. Hem kız hem de erkek odalarında kullanım mümkündür. 


%100 pamuktan yapılan nevresim takımı ev tekstili ürünleri bebeklerin cildine dost kumaş yapıları ile öne çıkar. Bebeğinizin cildini tahriş etmez. Yumuşacık dokuları ve kaliteli yapılarıyla uzun süre kullanım vadeder. Bebek ve çocuk kullanımına uygun olan bu ürünler farklı ebatlarda mevcuttur. Bu nedenle bebeğinizin aylık ve yaş gibi unsurları dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Onların rahatlığı ve anatomik yapıları ön planda tutularak Enza Home güvencesi ile yatak takımları tasarlanır. Bugüne kadar ihtiyacınız olan mobilya ve ev tesktili seçeneklerine ulaştığınız Enza Home’da bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz uyku ürünlerini de tamamlayabilirsiniz. Nevresim takımlarının yanı sıra bebek yastık modelleri gibi ürünlerle bebeğinizin odasını güvenle dekore edebilirsiniz. 

Erkek Bebek Nevresim Takımı Modelleri

Erkek bebek nevresim takımı modelleri, stil ve konfor beklentilerini taşıyan yatak takımlarıdır. Erkek cinsiyetindeki bebekler için tasarlanan bu ürün, uyku zamanını daha keyifli ve huzurlu hale getirir. Cilde zarar vermeyen pamuklu kumaşların kullanıldığı takımlar mışıl mışıl bir uyku sunar. Sevimli ve eğlenceli tasarımlardan oluşan erkek bebek nevresim takımı modelleri, kolay temizlik özellikleri bebeğinize hijyen size de pratik temizlik sunar. Büyüme sürecinde onun dünyasını renklendirecek tasarım detaylarının da göz ardı edilmediği Enza Home erkek bebek ürünleri soft renklerde ve sade desenlerden oluşur. Farklı ebatlardaki uyku setlerini Enza Home’da bulabilir ve yakından inceleyebilirsiniz. Ayrıca bebek yorgan modelleri ve yastıkları ile mükemmel uyum sağlayan ürünleri inceleyerek kalite, konfor ve şık bir bebek odasını zahmetsizce tasarlamanız mümkün. 

Kız Bebek Nevresim Takımı Modelleri

Enza Home, kız bebek odası için birbirinden farklı çeşitteki nevresim takımı modellerini sunar. Miniklerin uykularına eşlik eden bu özel yatak takımları konforlu ve kaliteli özelliklere sahiptir. Kızınızın gözlerini açtığı ilk yer olan odasında keyifli bir şekilde uyuması için rengarenk modelleri içerir. Enza Home kız bebek nevresim takımında somon, pembe, pudra, yeşil ve krem tonlarda farklı renk alternatifleri sunulur.


Yumuşak renk geçişleri ile öne çıkan modeller bebeğinizin odasına huzur verici ve dinlendirici bir ambiyans katar. Her bir model tamamen pamuktan oluştuğu için yaz ve kış aylarında kullanıma uygundur. Nem dengesini korur. Terleme sorunlarından kaynaklanan uykusuzluğun önüne geçer. Bebeğinizin ihtiyacı olan kesintisiz ve huzurlu uyku deneyimi, Enza Home tarafından sunulan nevresim takımı modelleriyle mümkündür.

Bebek Nevresim Takımı Ölçüleri Nelerdir?

Bebek nevresim takımı modelleri birbirinden farklı ölçülerde sunulur. Kız ve erkek bebek odasına hitap eden tasarımlara sahip olan yatak takımları gereksinimleri karşılar. Enza Home üzerindeki modeller 90x200 cm ölçülerinde mevcuttur. Nevresim seti halinde sunulduğu için içerisindeki her bir parçanın boyutlarını da bilmek önemlidir. Takımın bir parçası olan nevresim 100x150 cm'dir. Çarşaf 120x190 cm ve yastık kılıfı 35x45 cm’lik ideal ölçülerde paket içerisinde yer alır. 


Her biri belirli ölçülerde yer aldığı için hem bebek hem de çocuk odalarında kullanıma uygundur. Bunu tam olarak anlayabilmek için hangi yatak ölçülerine denk geldiğini bilmek gerekir. 60x120 bebek nevresim takımı yatak ölçüsünü ifade eder. Bebek nevresim takımı ölçülerinin uygunluğunu bebeğinizin yatağına göre belirleyebilirsiniz. Böylece yatağa küçük veya büyük gelmeyen tam olarak yerleşen takımları kullanabilirsiniz. Ayrıca bebek nevresim takımı 70x110 yatak ölçünüze uygunsa sunulan modelleri tercih edebilirsiniz.


Uykuda konfor ve rahatlık arayan miniklerin kullanımına özel olarak tasarlanan bebek nevresim takımı ölçülerini dikkate alarak doğru tercihi yapabilirsiniz.

  • Yatak ölçülerine uygunluğunu kontrol etmelisiniz.  
  • Bebek odasının dekorasyonuna uygunluğunu göz önünde bulundurmalısınız.  
  • Pamuklu kumaşlardan elde edilip edilmediğini dikkate almalısınız.  
  • Bebek ve çocukların hoşuna giden tasarımları tercih etmelisiniz.  
  • Kaliteli kumaştan üretildiğini ve konforlu özelliklerini incelemelisiniz.  

Bebek Nevresimi Nasıl Olmalıdır?

Bebek nevresim takımı, tüm özellikleriyle kullanım gereksinimlerini karşılamalıdır. Ayrıca odanın duvar rengiyle uyum sağlayarak dekorasyon özelliklerine de uymalıdır. Böylece bebeğinizin odasına estetik ve sempatik bir dokunuş katabilirsiniz. Diğer yandan renkleri ve desenleri de göz önünde bulundurmalısınız. Pastel renkler göz yormadığı için genelde somon, lila, sarı ve adaçayı yeşili gibi tonlar kullanılır. Ayrıca büyüleyici ve dikkat çekici desenlerle uyandıktan sonra bir süre oyalanmasını sağlayabilirsiniz.

Bebek nevresim takımı aynı zamanda terletmeyen ve kışın konforlu bir şekilde ısıtan yapıda olmalıdır. Bu nedenle pamuk kumaşlar tam olarak bu ihtiyacı karşılar ve yumuşak bir dokunuş sunar. Tüm bu unsurları dikkate alarak bebek odası için uygun bir yatak takımı tercihi yapabilirsiniz. 

Bebek Nevresim Takımı Fiyatları

Bebek nevresim takımı, bebek odası için özel olarak tasarlanan tekstil ürünlerinden biridir. Uyku süreci boyunca konfor sağlayan bu ürünler sayesinde gelişimleri de sağlıklı bir şekilde desteklenir. Bebek nevresim takımı fiyatları ise kumaş, baskı ve ölçü gibi göze çarpan faktörlere göre belirlenir. İçeriğindeki parça sayısı da bu noktada önemlidir. Enza Home tarafından sunulan bu tekstil ürününün fiyatları kullanıcılara geniş bir skala sunar. 


Enza Home’un nevresim takımı ürünleri kolay temizlenebilir yapıdadır. Üstelik lekelenmeye dirençlidir ve kolay kolay kirlenmezler. Böylece ebeveynlere de konforlu bir kullanım vadeder. Tasarım ve kalite nitelikleriyle öne çıkan bu tekstil ürünleri aynı zamanda solmaz. Dolayısıyla rahatça yıkayabilirsiniz. Arzu ettiğiniz modelin detaylarını inceleyebilir, Enza Home güvencesi ile satın alabilirsiniz. Bebeğinizin uyku ve büyüme gereksinimini en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Ebat
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "15682", "name": "Nutta \u002D Adaçayı Nevresim Tk, Bebek", "price": 699.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Nevresim Takımı", "position": 1, "dimension1" : "699.90", "dimension2" : "", "list": "bebeknevresim-takimi" }, { "id": "15664", "name": "Povey \u002D Adaçayı Nevresim Tk, Bebek", "price": 699.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Nevresim Takımı", "position": 2, "dimension1" : "699.90", "dimension2" : "", "list": "bebeknevresim-takimi" }, { "id": "15663", "name": "Harpies \u002D Mavi Nevresim Tk, Bebek", "price": 699.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Nevresim Takımı", "position": 3, "dimension1" : "699.90", "dimension2" : "", "list": "bebeknevresim-takimi" }, { "id": "15659", "name": "Nuala \u002D Pudra Nevresim Tk, Bebek", "price": 699.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Nevresim Takımı", "position": 4, "dimension1" : "699.90", "dimension2" : "", "list": "bebeknevresim-takimi" }, { "id": "15657", "name": "Povey \u002D Somon Nevresim Tk, Bebek", "price": 699.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Nevresim Takımı", "position": 5, "dimension1" : "699.90", "dimension2" : "", "list": "bebeknevresim-takimi" }, { "id": "15655", "name": "Povey \u002D Mavi Nevresim Tk, Bebek", "price": 699.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Nevresim Takımı", "position": 6, "dimension1" : "699.90", "dimension2" : "", "list": "bebeknevresim-takimi" }, { "id": "15654", "name": "Dorine \u002D Sarı Nevresim Tk, Bebek", "price": 699.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Nevresim Takımı", "position": 7, "dimension1" : "699.90", "dimension2" : "", "list": "bebeknevresim-takimi" }, { "id": "9648", "name": "Farm \u002D Nil Yeşili Ranforce Nevresim Tk, Bebek", "price": 699.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Nevresim Takımı", "position": 8, "dimension1" : "699.90", "dimension2" : "", "list": "bebeknevresim-takimi" }, { "id": "9642", "name": "Friends \u002D Beyaz/Nil Yeşili Ranforce Nevresim Tk, Bebek", "price": 699.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Nevresim Takımı", "position": 9, "dimension1" : "699.90", "dimension2" : "", "list": "bebeknevresim-takimi" }, { "id": "9634", "name": "Wonderland \u002D Krem Ranforce Nevresim Tk, Bebek", "price": 699.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Nevresim Takımı", "position": 10, "dimension1" : "699.90", "dimension2" : "", "list": "bebeknevresim-takimi" } ] }
ASİSTAN