FIRSATLAR
KAMPANYALAR

ENZA'LI EVLER BİR BAŞKA

Hem İndirimli Hem Hediyeli İndirim Kampanyası; 01 Mart - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Mobilya alışverişlerinde üzeri çizili peşin fiyat üzerinden net %25 indirim uygulanır.

%25 indirimli tutarın 12.900 TL ve üzeri olması durumunda 1.400 TL değerinde Enza Home Hediye Çeki verilir. Hediye çeki verilecek alışverişlere mobilyalarda ayın ürünleri, fırsat ürünleri ile yatak, baza, başlık, ev tekstili ürünleri dahil değildir.

Hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan ve tek faturada yapılacak alışverişlerde 31 Mart 2017 tarihine kadar Enza Home’larda tüm ürünlerde kullanılabilir. Hediye çeki para yerine geçmez ve alışveriş tutarından düşülemez. Enza Home ve Yataş Bedding kampanyaları birbirleri ile birleştirilemez.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Bilgileriniz kesinlikle 3.kişilerle paylaşılmaz ve gizli tutulur. Üyeliğiniz ile tüm Yataş Grup markalarından (Enza Home, Yataş Bedding, Hibboux) bülten, teklif, kampanya vb.. bilgilendirmelerini almayı kabul etmiş sayılırsınız.