{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Online Özel Halılarda 99,99 TL'den Başlayan Fiyatlar!

Ayın Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim!

Halı Aydınlatma Alışverişlerinde %70’e Varan İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 129.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Duvara Monte Kitaplık

0 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler

Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Ana Sayfa
Toplam 0 / 0 Ürün

Duvara Monte Kitaplık

Duvara monte kitaplık modelleri salon, oturma odası, çalışma odası, ofis ve çocuk odası gibi çeşitli mekanlarda kullanılan ürünlerdendir. Banyo ve mutfak gibi yaşam alanlarında da farklı depolama ihtiyaçlarını karşılayan birer ünite olarak yer alabilirler. 

Çok Yönlü Tasarımıyla Kullanışlılık Sağlayan Duvara Monte Kitaplık Modelleri

Çok yönlü kullanım imkanına sahip olan duvara monte kitaplıklar modüler tasarım olanağı sunar. Farklı modülleri bir araya getirerek oluşturacağınız ünitelerle çeşitli dekorasyon çözümleri üretmeniz mümkündür. Malzeme ve renk seçeneği oldukça fazladır. Açık / kapalı raf seçenekleri bulunur. Ayrıca ebat seçenekleri açısından da oldukça zengin bir ürün grubudur. Farklı ölçülerde modülleri bulunan duvara monte edilen kitaplıkları büyük / küçük fark etmeksizin; hemen her yaşam alanında özgürce kombinleyerek kullanabilirsiniz. Bazı duvara monte edilen kitaplık modelleri tamamen açık raf şeklindedir. Bazılarında ise açık ve kapalı raflar bir arada bulunur. Kapalı rafların bir kısmı çekmece, bir kısmı dolap şeklinde olabilir. Bunun yanında duvara monteli kapaklı kitaplık çeşitlerinde tamamen dolap şeklindeki ürün seçeneklerine de ulaşabilirsiniz.

Farklı Mekanlarda Dekoratif Çözümler Sunan Modüler Tasarımlar

Çalışma odası, ofis ve genç odası gibi mekanlarda kitaplık duvara monte tercih edildiğinde dekorasyonda önemli ölçüde yer tasarrufu sağlanır. Bu modüller salon ve oturma odasında TV ünitesini tamamlayıcı olarak da değerlendirilir. Düşey ve yatay depolama alanları oluşturmanıza imkan tanıyan tasarımları hem fonksiyonel hem de estetik açıdan kullanışlıdır. Ahşaptan üretilen modellerde kullanılan ağaç türüne bağlı olarak farklı organik desenler ve renk tonları ortaya çıkar. Ceviz, meşe, akçaağaç gibi ağaç türlerinin doğal dokuları dekoratif anlamda özgün seçenekler sunar. Lake kısımlarda mat ve parlak kaplama seçenekleri mevcuttur. Sayısız renk seçeneği arasından ürünlerde kullanılan diğer malzemelerle kusursuz bir uyum yakalayan alternatifler tercih edilir. Ahşap dokulu ve nötr renk tonlarının kullanıldığı duvara monte kitaplık modelleri zamansız tasarımları ile hemen her mekana kolaylıkla uyum sağlar. Mavi, yeşil, kırmızı, sarı gibi renklerin kullanıldığı ürünler ise kullanıldığı mekanın dekorasyonuna renk katar. Enza Home'da her dekorasyona uygun çok sayıda model seçeneğinin bulunduğu duvara monte kitaplıklar mevcuttur. Siz de hemen yaşam alanınıza en çok uyan duvara monte kitaplık modelini seçin; fonksiyonel ve şık dekorasyon çözümleriyle hayatınızı renklendirin!

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }
ASİSTAN