FORTUNA
FORTUNA

FORTUNA

%25 İNDİRİMLİ
Detaylı İncele

Yüksek Konforlu Şık Tasarım

Yaşam alanlarında yüksek konfor ile şekillenen yeni nesil koltuk tasarımlarının şık bir örneğini sunan FORTUNA KOLTUK TAKIMI, modern tarzını fonksiyonel detaylarla tamamlıyor. Metal destekli ahşap konstrüksiyonunu rahat oturum yapısı ile buluşturarak uzun ömürlü bir konfor alanı yaratıyor. 3’lü koltuk modülünün yatak olabilme özelliği sayesinde gerektiğinde ekstra bir yatağa dönüşerek çok yönlü kullanım avantajı sunuyor. Antrasit ve ceviz olmak üzere iki farklı ayak rengi alternatifi ve zengin kırlent uygulamaları ile dikkat çeken dekoratif kurgulara hayat verirken, yüksek ayak yapısı ile temizlik kolaylığı sağlıyor.

FİYAT VE ÖLÇÜ BİLGİLERİ

ÖZELLİKLER

  • Metal destekli ahşap konstrüksiyon
  • Yüksek konforlu oturum yapısı
  • Antrasit ve ceviz olmak üzere 2 farklı ayak rengi alternatifi
  • Yatak olabilme özelliği
  • Zengin kırlent uygulaması
  • Yüksek ayak yapısı ile temizlik kolaylığı

 

3’lü Yataklı Koltuk
G: 2340 Y: 780 D: 970
Peşin Fiyat
9.328,00
%25 İndirimli Fiyat
6.996,00
0 TL ve Üzeri Alışverişlerde
Geçerli Fiyat : 6.996,00
Ödeme Seçenekleri İçin Tıklayın
Garanti Bonus Kart'a 0 x 9 Taksit
9 Taksitli Fiyat 0 x 9 Taksit

Enza Home Kampanya
Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 12 Ocak - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS’larından yapılacak taksitli alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak vade farksız 5+4, vade farklı 5+4 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

FORTUNA DEKORASYON ÖNERİLERİ

GÜNCEL KATALOG ÇOK YAKINDA!

UPDATED CATALOGUE COMING SOON

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.