TV KOLTUKLARI

Salon takımlarının ve koltuk gruplarının en rahat tamamlayıcılarından biri olan TV koltuğu modelleri, geniş renk yelpazesi sayesinde her zevke hitap ediyor. Salon dekorasyonuna en uygun model ile evinize şıklık katabilirsiniz. Bej, krem, beyaz ya da gri gibi nötr renklere sahip televizyon koltukları tüm renklerle kolaylıkla uyum gösteriyor. Nötr renklerdeki koltukları ister tek rengin hakim olduğu ister birçok rengin kullanıldığı salonlarda tercih edebilirsiniz. Kırmızı, bordo gibi canlı renklerdeki koltuklar en çok beğenilen modeller arasında yer alıyor. TV koltuk modelinizi salon takımınız ile uyumlu renklerde seçerek sade bir stil, kontrast renklerde seçerek farklı bir hava yaratabilir ve salonun ambiyansını değiştirebilirsiniz.

Yan kısmında cep detayı bulunan baba koltuğu çeşitleri modern bir görünüm sunuyor. Bölme her an elinizin altında olmasını istediğiniz eşyalarınız için ideal bir saklama alanı oluyor. Bölmeye TV kumandasını ya da biraz dinlenmek için elinizden bıraktığınız gazete ya da kitabınızı koyabilirsiniz. DEVAMI...
ENRIC BABA KOLTUĞU
%25 İNDİRİMLİ
2.987 TL 3.983 TL

'den başlayan parça fiyatlarla.

NEW YORK BABA KOLTUĞU
%25 İNDİRİMLİ
3.295 TL 4.393 TL

'den başlayan parça fiyatlarla.

ARIZONA BABA KOLTUĞU
%25 İNDİRİMLİ
3.485 TL 4.647 TL

'den başlayan parça fiyatlarla.

ENRIC BABA KOLTUĞU - LIFT MEKANİZMALI
%25 İNDİRİMLİ
4.795 TL 6.393 TL

'den başlayan parça fiyatlarla.

ARIZONA BABA KOLTUĞU - LIFT MEKANİZMALI
%25 İNDİRİMLİ
5.245 TL 6.993 TL

'den başlayan takım fiyatlarla.

NEW YORK BABA KOLTUĞU - LIFT MEKANİZMALI
%25 İNDİRİMLİ
5.245 TL 6.993 TL

'den başlayan fiyatlarla.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.