FIRSATLAR
KAMPANYALAR

YATAK VE BAZALARDA %40’A VARAN YATAŞ İNDİRİMİ

Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan + %10 KDV indirimi ile birlikte her 3.990 TL alışverişte 350 TL hediye çeki kampanyası 1 Mayıs - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Enza Home ve Yataş Bedding mağazalarından tek faturada yapılacak her 3.990 TL ve üzeri Yataş Bedding yatak, baza, başlık alışverişlerinde 350 TL tutarında hediye çeki kazanılır. Kazanılan hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan yapılacak alışverişlerde ve tüm Yataş ürünlerinde geçerlidir. Hediye çeki para yerine geçmez ve hediye çeki alışveriş tutarından düşülemez. Ayrıca kullanımdan kalan miktar, para iade olarak talep edilemez. Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişler için kazanılan 350 TL hediye çeki iptal edilir. Hediye çekinin kullanılabilmesi için yatak, baza, başlık siparişinin tekrar 3.990 TL’ye tamamlanması gerekir. Hediye çeki satılamaz ve başka birine kullanım hakkı için devredilemez. Bu konuda Yataş Grup’un uğrayabileceği her türlü zarardan satış noktası sorumludur. Tüm ev tekstilinde %50’ye varan indirimlerle birlikte 500 TL alışverişte 50 TL hediye çeki kampanyası geçerlidir.

Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez. Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, web sitesinde fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir. ***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.