KURUMSAL
MENÜ


BİZE ULAŞIN

0850 850 0 987

Sıkça Sorulan SorularMağazalarınız kapandı mı?

Son günlerde ülkemizde görülen vaka sayısında artışı göz önünde bulundurarak birçok mağazamız geçici olarak kapatılmıştır.  Belirli saatlerde hizmete açık olacak size en yakın satış noktaları hakkında 0850 850 0 987 veya web sitemizdeki “satış noktaları” bölümünde yer alan ilgili mağazanın telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Mağazalar dezenfekte ediliyor mu?

İlk günden beri tüm dünyanın gündeminde olan Koronavirüs “COVID-19” sebebiyle gerekli korunma tedbirleri sizlerle iletişimde olduğumuz tüm noktalarda en üst seviyeye çıkarılmıştır. Bu konuda öncelikli sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını düşünerek tüm önlemleri aldık, uluslararası hijyen uygulamalarını başından beri harfiyen uyguluyoruz. İnsan sağlığına zarar vermeyecek şekilde mağazalarımızı düzenli aralıklarla hijyenik kurallarına uygun şekilde dezenfekte etmekteyiz. Sizlerin temas edebileceği her türlü yüzey, kasa önleri ve temas edilebilecek noktaları düzenli aralıklarla steril yöntemlerle temizliyoruz. Açık olan mağazalarımız da belirli saat aralığında olma üzere sosyal mesafe kurallarına uygun çalışma koşulları oluşturulmuştur.

Teslimat ekipleri ürünleri getirirken ürünler dezenfekte ediliyor mu?

Ürünlerinizin teslimatını ve montajını yapan saha ekiplerimiz ile satış sonrası hizmetler olmak üzere tüm saha ekiplerimiz; ekipmanları ile hijyen kurallarına uygun şekilde giyimlidir ve çalışmaları esnasında da hijyen kurallarına uygun hareket etmektedirler. Depolarımız ve sevkiyat araçları da belirli aralıklarda dezenfekte edilmekte, sağlık kurallarına uyulmaktadır. Gerekli hassasiyeti gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Garanti süresi dolmak üzere olan ürünler için corona virüs sebebiyle erteleme yapılacak mı?

Bu süre içerisinde servis bekleyen müşterilerimizin talepleri halinde garanti süreleri uzatılacaktır. Ürünlerin garanti süresine bu dönem dahil edilmeyecektir.

Bu dönemde korunma gereksinimi nedeniyle sipariş erteleme yapılabilir mi?

Üretim ve teslimat süreçlerimiz uluslararası hijyen koşullarına uygun şekilde devam etmektedir, sağlık endişesi ile sipariş erteleme talebinizi 0850 850 0 987 no’lu çağrı merkezimize iletmeniz halinde gerekli yönlendirme yapılmaktadır.

Fabrikada üretim devam ediyor mu benim ürünüm üretilecek mi ?

Mevcut siparişlerin üretim süreci devam etmek olup fabrikamızda 1-12 Nisan tarihleri arasında üretime ara verilecektir. Her ne kadar bu tarih belirlenmiş olsa bile devlet tarafından ek tedbirler açıklanması durumunda bu tarih öne çekilebilecektir. Üretim dışında kalan birimlerimiz ise tedbirler kapsamında kısmi olarak çalışmalarına devam edecektir. 1 Nisan tarihinden sonra gelen siparişlerin ise teslim tarihi stoklara göre olacak, stokta olmayan ürünler geç teslim edilebilecektir.

Teslimat gecikecek mi? 

Siparişini bekleyen müşterilerimizin teslimatları bu süre içerisinde hijyen koşullarına uygun şekilde yapılmaya devam edilecektir.

Ürünleriniz Çin’den mi geliyor?

Ürünlerimiz Çin’den gelmiyor. Ürünlerimiz siparişinize özel olarak, Ankara ve Kayseri’de bulunan fabrikalarımızda üretilmektedir. Aldığınız tüm ürünler düzenli aralıklarda dezenfekte edilen ortamda ve tüm hijyen kurallarına uygun süreçlerden geçerek paketlenmektedir. 

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.