FIRSATLAR
KAMPANYALAR

EV TEKSTİLİ ÜRÜNLERİNDE %50’YE VARAN YATAŞ İNDİRİMİ

Yataş ev tekstili ürünlerinde %50’ye varan indirimlerle birlikte 500 TL alışverişlerde 50 TL hediye çeki kampanyası 1 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında geçerlidir. 50 TL hediye çeki; Enza Home ve Yataş Bedding mağazalarından yapılacak her 500 TL ve üzeri ev tekstili alışverişlerinde kazanılır. Kazanılan hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan ve tek faturada yapılacak beyaz ev tekstili alışverişlerinde geçerlidir.

Hediye çeki para yerine geçmez ve hediye çeki alışveriş tutarından düşülemez. Ayrıca kullanımdan kalan miktar, para iade olarak talep edilemez. Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişler için kazanılan 50 TL hediye çeki iptal edilir. Hediye çekinin kullanılabilmesi için siparişin tekrar 500 TL’ye tamamlanması gerekir. Hediye çeki satılamaz ve başka birine kullanım hakkı için devredilemez. Bu konuda Yataş Grup’un uğrayabileceği her türlü zarardan satış noktası sorumludur. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir. ***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.