FIRSATLAR
KAMPANYALAR

YATAK, BAZA VE BAŞLIKLARDA 45. YILA ÖZEL %45'E VARAN İNDİRİM

Yataş yatak, baza ve başlıklarda 45. Yıla özel %45’e varan indirimlere ek, belirli yataklarda yapılacak her 3.445 TL değerindeki alışverişlerde baza başlık set ya da ev tekstili alımlarında geçerli 450 TL hediye çeki kampanyası 03 Mayıs – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir. 450 TL hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan yapılacak alışverişlerde ve tüm Yataş Bedding baza-başlık set ya da ev tekstili alımlarında geçerlidir.

Yataş yatak, baza ve başlıklarda 45. Yıla özel %45’e varan indirimlere ek, belirli yataklarda yapılacak her 3.445 TL değerindeki alışverişlerde baza başlık set alımlarında geçerli 450 TL hediye çeki kampanyası 03 Mayıs - 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir. 450 TL hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan yapılacak alışverişlerde ve tüm Yataş Bedding baza-başlık set alımlarında geçerlidir. Hediye çeki kullanımı kampanya tarihleri süresi içinde geçerlidir. Hediye çeki para yerine geçmez ve hediye çeki alışveriş tutarından düşülemez. Ayrıca kullanımdan kalan miktar, para iadesi olarak talep edilemez. Müşteri tarafından iptal/iade edilen yatak siparişleri için kazanılan 450 TL hediye çeki de iptal edilir. Hediye çeki hakkının yeniden kazanılabilmesi için yatak siparişinin tekrar kdv dahil 3.445 TL’ye tamamlanması gerekir. Hediye çeki satılamaz ve başka birine kullanım hakkı için devredilemez. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez. Beyaz ev tekstilinde seçili ürünlerde 45. yıla özel, net %45 indirime ek, net %25 indirim; renkli ev tekstilinde ise seçili ürünlerde %45’e varan indirim kampanyaları da aynı tarihlerde geçerlidir. Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dâhildir. Peşin fiyatına 12 ay taksit ödeme kampanyası Garanti Bankası’na ait Bonus Kart özelinde yapılan alışverişlerde uygulanmaktadır. ***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.