FIRSATLAR
KAMPANYALAR
ENZA ŞIKLIĞI HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ

ENZA ŞIKLIĞI HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ

Enza Home “Hem İndirimli Hem Hediyeli” Kampanyası 1 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında mobilya alışverişlerinde üzeri çizili peşin fiyat üzerinden %45’e varan indirim uygulanır.

Enza Home “Hem İndirimli Hem Hediyeli” Kampanyası 1 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında mobilya alışverişlerinde üzeri çizili peşin fiyat üzerinden %45’e varan indirim uygulanır. Enza Home tüm mobilya, halı ve aydınlatma grubu ürünlerinde indirimli fiyatlar üzerinden her 24.900 TL’lik alışverişte bir sonraki Yataş Yatak alışverişlerinde geçerli 2.500 TL hediye çeki verilir. Bu kampanyaya; yatak, baza, başlık, ev tekstili, ayın ürünleri ve fırsat ürünleri dahil değildir. Hediye çeki geçerlilik tarihi, 30 Nisan 2021 tarihine kadar tek seferde, aynı mağazadan yapılan alışverişlerde geçerlidir. Hak kazanılan hediye çeki tutarı, indirim oranı olarak alışveriş tutarından düşülemez. Hediye çeki hakediş tutarı ile belirtilen Yatak ürün grubu portföyünden istenilen model seçebilir. Tüketici hediye çeki tutarı kadar veya hediye çeki tutarına eklemeler yaparak hediye ürün grubundan birden fazla ürün alabilir. Hediye olarak seçilen ürünün, hediye hakediş tutarından düşük olması halinde, kalan fark iade edilmez, seçilen hediye ürünün, belirtilen hediye hakediş tutarından yüksek olması durumunda aradaki fark tutarı talep edilir. Web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara mobilya, yatak, baza, başlık, halı ve ev tekstili ürünlerde %8 KDV, aydınlatma ve tablolarda %18 KDV dahildir. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. *** Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.