FIRSATLAR
KAMPANYALAR
ENZA ŞIKLIĞI 2020 FİYATLARI İLE DEVAM EDİYOR.

ENZA ŞIKLIĞI 2020 FİYATLARI İLE DEVAM EDİYOR.

Enza Home “2020 Fiyatları” Kampanyası 01 Ocak-28 Şubat 2021 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında, mobilya alışverişlerinde fiyat listesinde üzeri çizili peşin fiyat üzerinden %50’ye varan indirimler uygulanır. Fiyat listesinde belirtilen "Ayın Ürünü" ve "Festival Yıldızı" mobilya ürünlerinde %60’a varan indirimler uygulanır, halı ve aydınlatma ürünlerinde %80’e varan indirimler uygulanır. Enza Home ve Yataş Bedding Kampanyaları birleştirilemez.

Bu broşürde yer alan fiyatlar, tavsiye edilen fiyatlardır. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara; mobilya, yatak, baza, başlık, halı ve ev tekstili ürünlerde %8 KDV, aydınlatma ve tablolarda %18 KDV dahildir. 2 Ay Ertelemeli Ödeme Kampanyası, Garanti Bankasına ait Bonus kart özelinde yapılan alışverişlerde uygulanır. ***Diğer kredi kartı ödemelerine 12 Taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.