FIRSATLAR
KAMPANYALAR

%60'A VARAN İNDİRİM + 400 TL HEDİYE ÇEKİ

Yatak, baza ve başlıklarda %60’a varan indirim ile birlikte her 3.490 TL Yataş yatak, baza, başlıktan oluşan 3’lü set alışverişlerine 400 TL hediye çeki fırsatı...

Yatak, baza ve başlıklarda %60’a varan indirim ile birlikte her 3.490 TL Yataş yatak, baza, başlıktan oluşan 3’lü set alışverişlerine 400 TL hediye çeki kampanyası 4 - 31 Mart 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
Enza Home ve Yataş Bedding mağazalarından tek faturada yapılacak her 3.490 TL ve üzeri Yataş yatak, baza, başlıktan oluşan 3’lü set alışverişlerinde 400 TL tutarında hediye çeki kazanılır.
Kazanılan hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan yapılacak alışverişlerde ve tüm Yataş Bedding Ev Tekstili ürünlerinde geçerlidir.
Yatasbedding.com.tr internet alışverişlerinde tek siparişte verilecek 3.490 TL ve üzeri yatak alışverişlerinde hediye çeki kazanılabilir. Kazanılan hediye çekleri sipariş teslimi sonrası sipariş verilen e-mail adresine iletilecektir.
400 TL hediye çekiyle alınacak beyaz ev tekstili ürünlerinde ikinci ürüne net %20 ek indirim kampanyası geçerli değildir.
Hediye çeki kullanımı kampanya tarihleri süresi içinde geçerlidir.
Hediye çeki para yerine geçmez ve hediye çeki alışveriş tutarından düşülemez. Ayrıca kullanımdan kalan miktar, para iadesi olarak talep edilemez.
İnternet siparişlerinde kazanılan hediye çekleri sadece internet sitesinden satın alınacak tekstil siparişlerinde kullanılabilir. Satışın iptal edilmesi durumunda sadece ödenen tutar iade edilir.
Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişler için kazanılan 400 TL hediye çeki iptal edilir. Hediye çekinin kullanılabilmesi için Yataş Bedding yatak, baza, başlık set siparişinin tekrar 3.490 TL’ye tamamlanması gerekir.
Hediye çeki satılamaz ve başka birine kullanım hakkı için devredilemez.
Yastık ve yorganlarda %60’a varan indirim ile 2. ürüne net %20 indirim, renkli ev tekstilinde belirli ürünlerde 2019 fiyatları indirim kampanyası, 2019 yılında Enza Home Yataş Bedding satış noktalarında tavsiye edilen en düşük fiyatları ifade eder.
Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir.
Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.
Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu sitede yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, sitede fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir.
Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Yatak, baza, başlık fiyatlarımıza %18 KDV ev tekstili fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.
***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.