{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili ürünlerde 69.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 109.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Derin ve Sonsuz Derin ve Sonsuz

Derin ve Sonsuz

Sonbaharda dalgaların coşkulu sesi ve denizin sonsuzluk veren etkisi bizi derin ve mistik bir dekorasyon deneyimine davet ediyor. Denizin huzur veren dinlendirici etkisiyle duyularımıza hitap eden sonbahar notaları, asil duruşlarıyla modern tasarımı yeniden tanımlıyor. Dekorasyonda güçlü etkiler yaratan doğal dokularla mükemmel bir uyum sergileyen mavinin bu derin tonları, çağdaş ve göz alıcı dekorasyonların vazgeçilmezi.

Rengarenk Sonbahar Rengarenk Sonbahar

Rengarenk Sonbahar

Mekanları yaşam tarzımıza göre şekillendirmeye ve yaratıcı çözümler sunmaya odaklanan yeni dekorasyon sezonunda doğanın canlı, derin ve güçlü rengi yeşil, sonbaharı tüm renk tonlarıyla karşılıyor. Doğaya dönüş trendinin en güçlü temsilcilerinden biri olan yeşil rengin asil tonları, ana dekorasyon öğelerinden aksesuarlara kadar uzanan geniş bir yelpazede, yaşadığımız çağdaki karmaşanın karşısında sakinliği ve zarafetiyle ile öne çıkan dekorasyonlar sunuyor.

Karşı Koyulmaz Uyum Karşı Koyulmaz Uyum

Karşı Koyulmaz Uyum

Modernizmin sadeleşerek değer kazanan taş evleri, minimalist tavrın şık yansımalarını sonbahara tasıyor. Abartısız, kendine özgü ve stil sahibi duruşuyla rafine bir estetik anlayışını temsil eden grinin asil tonları, sezonun yüksek konforlu tasarımlarıyla buluşarak kusursuz mekanlara imza atıyor.

Yaşam alanlarımıza davet ettiğimiz doğadan ve doğanın dönüşümünden ilham alan tasarımlar, dekorasyondaki güçlü etkilerini hissttiriyor. Abartısız ve yalın bir şıklığı temsil eden bu öncü trendin izinde tasarlanan ENZA HOME mobilyalar, bu sonbaharda doğanın etkileyici doku ve formlarını bir araya getirerek yaşam alanlarında özgünlüğü ile öne çıkan zarif bir etki yaratıyor.

ASİSTAN
Müşteri Hizmetleri
Canlı Arama