SONA
SONA
SONA

SONA

Modern Zamansızlık … Sona Koltuk Takımı

%25 İNDİRİMLİ
Detaylı İncele

Rafine Yansımalar

Modern tarzın yalın ve incelikli çizgilerini taşıyan SONA YATAKLI KOLTUK, yüksek konforlu, göz alıcı tasarımıyla dikkat çekiyor. Tasarıma zengin görsel alternatifler sunan kumaş ve kırlent uygulamaları, sırt minderinde ve kollarda kullanılan özel dikiş uygulamalarıyla özenli bir estetik anlayışı yansıtıyor. Rahatlığı ön plana alan çok katmanlı sünger uygulaması, SONA YATAKLI KOLTUK'un rafine tarzını benzersiz bir konfor ile buluşturuyor.

3’lü koltuk seçeneğinde yer alan kolay açılır yatak mekanizması, gündelik hayatı kolaylaştıran fonksiyonel bir detay olarak öne çıkıyor. SONA YATAKLI KOLTUK, zamansız zarafetini vurgulayan tasarım dokunuşlarıyla rafine mekanlar yaratıyor.

FİYAT VE ÖLÇÜ BİLGİLERİ

ÖZELLİKLER

  • İncelikli detaylar sunan göz alıcı tasarım
  • 3’lü koltukta kolay açılır yatak mekanizması
  • Zengin kumaş ve kırlent uygulamaları
  • Sırt minderinde ve kollarda ürüne özel dikiş uygulaması
  • Yüksek oturum konforunu sağlamak amacıyla çok katmanlı sünger uygulaması
  • 3'lü Koltuk Yatak Ölçüsü G:1880 D:1130

 

3'lü Yataklı Koltuk
G: 2180 Y: 760 D: 910
Peşin Fiyat
4.094,00
%25 İndirimli Fiyat
3.070,50
TL ve Üzeri Alışverişlerde
Geçerli Fiyat : 3.070,50
Ödeme Seçenekleri İçin Tıklayın
Garanti Bonus Kart'a 0 x 9 Taksit
9 Taksitli Fiyat 0 x 9 Taksit

Enza Home Kampanya
Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 1 Eylül – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS’larından yapılacak taksitli alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak vade farksız 5+4, vade farklı 5+4 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

SONA DEKORASYON ÖNERİLERİ

GÜNCEL KATALOG ÇOK YAKINDA!

UPDATED CATALOGUE COMING SOON

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.