PAVIA
PAVIA
PAVIA

PAVIA

Konfora Rafine Yorum

%25 İNDİRİMLİ
Detaylı İncele

Konfora Rafine Yorum

Modern tasarım çizgisini fark yaratan ergonomik özellikler ile buluşturan PAVIA KOLTUK TAKIMI, dekorasyona rafine bir yorum getiriyor. Yüksek konforlu oturum ve sırt yapısı sayesinde yaşam alanlarındaki rahatlığı maksimum seviyeye taşıyor. 3’lü koltuk modülünün yatak olabilme özelliği ile dikkat çeken estetiğini fonksiyonellikle tamamlıyor. Şık berjer tasarımı ile zengin bir görsel duruş sergilerken, ceviz, meşe ve antrasit olmak üzere 3 farklı ahşap ayak ve kol alternatifi ile kişisel zevklere hitap ediyor. Tasarımına özel yüksek ayak yapısı sayesinde temizlik kolaylığı sunan PAVIA KOLTUK TAKIMI, zamansız zarafeti ile çağdaş mekanlara imza atıyor.

FİYAT VE ÖLÇÜ BİLGİLERİ

ÖZELLİKLER

  • Metal destekli ahşap konstrüksiyon
  • Yüksek konforlu oturum ve sırt yapısı
  • Yatak olabilme özelliği
  • Ceviz, meşe ve antrasit olmak üzere 3 farklı ayak renk alternatifi
  • Yüksek ayak yapısı ile temizlik kolaylığı

 

3’lü Yataklı Koltuk
G: 2380 Y: 830 D: 920,5
Peşin Fiyat
7.712,00
%25 İndirimli Fiyat
5.784,00
0 TL ve Üzeri Alışverişlerde
Geçerli Fiyat : 0,00
Ödeme Seçenekleri İçin Tıklayın
Garanti Bonus Kart'a 0 x 9 Taksit
9 Taksitli Fiyat 0 x 9 Taksit

Enza Home Kampanya
Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 12 Ocak - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS’larından yapılacak taksitli alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak vade farksız 5+4, vade farklı 5+4 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

PAVIA DEKORASYON ÖNERİLERİ

GÜNCEL KATALOG ÇOK YAKINDA!

UPDATED CATALOGUE COMING SOON

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.