CORDELL
CORDELL

CORDELL

Modern Estetiğe Fonksiyonel Dokunuş

%25 İNDİRİMLİ
Detaylı İncele

Modern Estetiğe Fonksiyonel Dokunuş

Modern çizgisini yüksek konforlu oturum alanı ve ergonomik sırt minderleriyle buluşturan CORDELL KOLTUK TAKIMI, zarif tasarım detaylarıyla yaşam alanlarına çağdaş bir dokunuş katıyor. Metal destekli ahşap konstrüksiyonuyla dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım deneyimi sunarken, 3’lü koltuk modülünün yatak olabilme özelliği ile çok yönlü ve işlevsel bir tasarım ortaya koyuyor. Sırt minderindeki özel dikiş uygulamasıyla yalın ve şık bir tarzı yansıtırken, antrasit ve ceviz olmak üzere iki farklı ayak rengi alternatifiyle dekorasyonda zengin detaylar yaratıyor. Yüksek ayak yapısıyla temizlik kolaylığı sağlayan Cordell Koltuk Takımı, estetik ve fonksiyonel mekanlara imza atıyor.

FİYAT VE ÖLÇÜ BİLGİLERİ

ÖZELLİKLER

  • Metal destekli ahşap konstrüksiyon
  • Yüksek konforlu oturum ve ergonomik sırt minderi yapısı
  • Antrasit ve ceviz olmak üzere 2 farklı ayak rengi alternatifi
  • Yatak olabilme özelliği
  • Sırt minderinde özel dikiş uygulaması
  • Yüksek ayak yapısı ile temizlik kolaylığı

 

3’lü Yataklı Koltuk
G: 2220 Y: 800 D: 1050
Peşin Fiyat
6.919,00
%25 İndirimli Fiyat
5.189,25
0 TL ve Üzeri Alışverişlerde
Geçerli Fiyat : 5.189,25
Ödeme Seçenekleri İçin Tıklayın
Garanti Bonus Kart'a 0 x 9 Taksit
9 Taksitli Fiyat 0 x 9 Taksit

Enza Home Kampanya
Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 12 Ocak - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS’larından yapılacak taksitli alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak vade farksız 5+4, vade farklı 5+4 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

CORDELL DEKORASYON ÖNERİLERİ

GÜNCEL KATALOG ÇOK YAKINDA!

UPDATED CATALOGUE COMING SOON

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.