{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Online Özel Halılarda 99,99 TL'den Başlayan Fiyatlar!

Ayın Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim!

Halı Aydınlatma Alışverişlerinde %70’e Varan İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 129.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

3 Çekmeceli Komodin

0 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler

Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Ana Sayfa
Toplam 0 / 0 Ürün

3 Çekmeceli Komodin

Komodin modelleri, 3 çekmeceli tasarımları ile genç ve yetişkin odalarının yanı sıra ortak yaşam alanları için de fonksiyonel kullanım olanakları sunar. 3 çekmeceli komodin, kullanım amacına göre değişmekle birlikte birçok eşyanın kolaylıkla ulaşılır olmasını mümkün kılar. Yatak odalarında tercih edilerek iç kıyafet, makyaj malzemeleri, aksesuar, çorap ve daha birçok eşyanın muhafaza edilmesi için geniş iç bölmelere sahiptir. Aynı şekilde üç çekmeceli komodin salon modelleriyle de kâğıt, kalem, ajanda, kitap gibi pek çok nesneye pratik şekilde ulaşmayı sağlar. Bu işlev bakımından oldukça kullanışlı olan komodin modellerinin farklı birçok tasarımına Enza Home’dan ulaşabilirsiniz.


Yaşama Kolaylık Katan 3 Çekmeceli Komodin Modelleri

Komodinler, hem ev dekorasyonu hem de ev yaşam alanı için önemli eşyalar arasında yer alır. Üç çekmeceli komodin modelleri, bu açıdan modern tasarımları ve fonksiyonel dizaynları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Üç farklı çekmece sayesinde günlük olarak sık kullanılan eşyaların muhafaza edilmesini sağlar. 3 çekmeceli komidin modelleri, ayrıca yüzey özelliği itibarıyla üst bölümünde başka eşyaların konumlandırılmasını da mümkün kılar. Komodin üzerine dekoratif bir obje veya abajur koymak, komodini değerlendirmek adına tercih edilebilir. Bunun yanı sıra bu bölüm, kolay ulaşılması için sabit telefon gibi eşyalar için de ayrılabilir.


Zengin Seçenekler ile Üç Çekmeceli Komodin

3 çekmeceli komodin modelleri, modern ve klasik tasarımları ile bulunduğu her ortama dikkat çekici bir yön kazandırır. Doğal çizgiler ile dizayn edilen komodinler, zarif duruşuyla diğer mobilyalar ile ahenkli bir dekor oluşturur. Üç çekmeceli komodin, her bir tasarımı ile yaşam alanına modern ve duru bir atmosfer katabilen detaylara sahiptir. Komodin serileri için özel olarak tasarlanan kulpların formları ve renkleri, hem uyum hem de ergonomi göz önünde bulundurularak işlenir. Bu sayede 3 çekmeceli komodin seçeneklerinin kapsamlı bir ahenk ile kolaylık yakalaması mümkün olur.


3 Çekmeceli Komodin Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Komodin alırken öncelikle komodinin, kullanım amacına uygun olacak ebatlara sahip olması gerekir. Farklı birçok eşyanın saklanması için 3 çekmeceli komidin modelleri, ebat açısından oldukça kullanışlı seçenekler arasında yer alır. Bunun yanı sıra mobilya takımınız ile renk ve tarz uyumu yakalayan modellere dikkat edilebilir, bu sayede hem şık ve modern hem de bütün bir stil oluşturabilirsiniz. Tasarımıyla ortama kolaylıkla uyum sağlayan ve birinci sınıf kaliteye sahip 3 çekmeceli komodin modellerine Enza Home’dan kampanyalı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }
ASİSTAN