FIRSATLAR
KAMPANYALAR

YENİ YILDA ESKİ FİYATLAR, BENZERSİZ FIRSATLAR ENZA’DA!

Enza şıklığında %40'a varan indirim ve birçok üründe 2018 fiyatları da devam ediyor. Üstelik %10 KDV indirimi ve yılın en iyi fiyat garantili ürünleri fırsatı da Enza'da.

Siz de Enza Home'a gelin, yeni yılda Enza ile yenilenin.

Enza Home İndirim Kampanyaları 15 Ocak- 28 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacak olan mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında belirli ürünlere peşin fiyat üzerinden net %15, %20, %25, %30, %35, %40, %45 ve %50 indirim uygulanır. Ayın ürünü olarak belirtilen ürünler fabrika stokları ve üretim imkânları ile sınırlıdır.

En iyi fiyat garantisi; ilgili ürünün ilgili kampanya tarihlerinde, 2019 yılında Enza satış noktalarına tavsiye edilen en düşük fiyat garantisini ifade eder. En iyi fiyat garantisi; ilgili kampanya tarihlerinde veya sonrasında oluşabilecek devlet destekli ek vergi indirimleri, ürün tasarımının revize olması, kampanya tarihinin uzatılması, ürünün porftöyden kaldırılma döneminde oluşan outlet, fırsat ürün fiyatlamalarında geçerli değildir. Bu kampanyaya yatak, baza, başlık, ev tekstili, aksesuar, mobilya fırsat ürünleri dahil değildir. Enza Home ve Yataş Bedding Kampanyaları birbirleri ile birleştirilemez.

Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu webde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, webde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır.

Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara mobilya, yatak, baza, başlık, halı ve ev tekstili ürünlerinde %8 KDV, aydınlatma ve tablolarda %18 KDV dahildir.

***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.