FIRSATLAR
KAMPANYALAR

YATAŞ’TA BAHAR HEDİYELERİYLE GELDİ!

Şimdi tüm ev tekstili ürünlerinde %50’ye varan indirimlerle birlikte 500 TL’lik alışverişe 50 TL Hediye Çeki fırsatı sizleri bekliyor. Birbirinden şık ve sağlıklı ev tekstili ürünleriyle baharı karşılama fırsatını kaçırmayın.

Yataş ev tekstili ürünlerinde %50’ye varan indirimler 1 Mart - 31 Mart tarihleri arasında geçerlidir. Hem İndirimli Hem Hediyeli kampanya çeki 1 Mart - 31 Mart tarihleri arasında Enza Home ve Yataş Bedding mağazalarından yapılacak 500 TL ev tekstili alışverişlerinde kazanılır. 500 TL ev tekstili alışverişinden kazanılan 50 TL hediye çeki, sadece beyaz ev tekstili ürünlerinde kullanılabilecektir. 50 TL hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan ve tek faturada yapılacak beyaz ev tekstili alışverişlerinde 31 Mart 2019 tarihine kadar indirimli fiyatlar üzerinden, Enza Home ve Yataş Bedding mağazalarında geçerlidir. Hediye çeki para yerine geçmez ve hediye çeki alışveriş tutarından düşülemez. Ayrıca kullanımdan kalan miktar, para iade olarak talep edilemez. Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişler için kazanılan 50 TL hediye çeki iptal edilir. Hediye çekinin kullanılabilmesi için siparişin tekrar 500 TL’ye tamamlanması gerekir. Hediye çeki satılamaz ve başka birine kullanım hakkı için devredilemez. Bu konuda Yataş Grup’un uğrayabileceği her türlü zarardan satış noktası sorumludur. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.
Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş broşürde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir. ***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

Ürünleri incelemek için tıklayın.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.