FIRSATLAR
KAMPANYALAR

YATAŞ UYKUSUNDA YILIN SON FIRSATLARI

Yatağınıza renk ve şıklık katan renkli ev tekstilinde %50’ye varan indirimlerle birlikte, ev tekstili grubunda 150 adet üründe ekstra %10 Enflasyonla Mücadele İndiriminde son gün 31 Aralık.

İndirim kampanyaları 13 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında tüm Yataş yastık ve yorganlarda etiketin yarısı; renkli ev tekstilinde %50’ye varan indirimlerle birlikte 150 adet tekstil ürününde ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez. Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir.

Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Bilgileriniz kesinlikle 3.kişilerle paylaşılmaz ve gizli tutulur. Üyeliğiniz ile tüm Yataş Grup markalarından (Enza Home, Yataş Bedding) bülten, teklif, kampanya vb.. bilgilendirmelerini almayı kabul etmiş sayılırsınız.