FIRSATLAR
KAMPANYALAR

YATAŞ UYKUSU HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ

Yataş’ta bahar hem indirimleri hem hediyeleriyle geldi. Şimdi tüm Yataş yatak ve bazalar %40’a varan indirimlerle birlikte belirli ürünlerde Nevresim Takımı Hediye! Üstelik %10 KDV indirimi fırsatıyla sizleri bekliyor. Bu bahar Yataş uykusuyla tanışmanın tam zamanı!

Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan indirim ve belirli ürünlerde ranforce nevresim takımı hediye kampanyaları 1 - 31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Silver Therapy, Natura Rest, Cool Action, Tesla Sleep, Visco Optimum Support, Duchess Comfort, Athletic ve Ergocoil Infinity yataklar, nevresim takımı hediyeli yataklardır. Nevresim takımı ebatları, satın alınan yatağın ebatlarına bağlı olarak verilir. Tek kişilik yataklar (80x200 cm, 90x190 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm) ile tek kişilik Claro, Nolan, Brenna, Luna ve Tiny ranforce nevresim takımı, çift kişilik yataklar (140x190 cm, 140x200 cm, 150x190 cm, 150x200 cm, 160x190 cm, 160x200 cm, 180x200 cm) ile çift kişilik Claro, Nolan, Brenna, Luna ve Tiny ranforce nevresim takımı, 200x200 cm ve üzeri yataklar ile çift kişilik XL ebatlarında Claro, Nolan, Brenna, Luna ve Tiny ranforce nevresim takımı hediyelidir. Hediyeli ürünler stoklarla sınırlı olup desen ve renk farklılığı gösterebilir. Yataklarda ayın ürünlerinde net %45 ve %50, baza ve başlıklarda ayın ürünlerinde net %45 indirim geçerlidir. Tüm ev tekstilinde %50’ye varan indirimler geçerlidir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez. Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, web sitesinde fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara mobilya, yatak, baza, başlık, halı ve ev tekstili ürünlerinde %8 KDV, aydınlatma ve tablolarda %18 KDV dahildir.

Ürünleri incelemek için tıklayın.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.