KURUMSAL
MENÜ


BİZE ULAŞIN

0850 850 0 987

Yataş, Kadına Şiddete “#UYUMA” Diyor

06 Mart 2015

Yatak, mobilya ve ev tekstili sektörünün lider markası Yataş Grup, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel sosyal medya kampanyası düzenliyor. Kadınlar, “şiddete dur” diyebilmek için 7-8 Mart tarihleri arasında “#uyuma” hashtagiyle Facebook ve Twitter’dan seslerini duyuracaklar.

Yataş Grup, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadına yönelik şiddete ve ayrımcılığa dur diyecek. Yatak ve uyku ürünleri konusunda hemen her çeşit ihtiyaca yönelik geliştirdiği yataklar ile sağlıklı, kesintisiz ve konforlu bir uyku için çalışan Yataş, 7-8 Mart tarihleri arasında düzenlediği kampanya ile kadınlara yönelik her türlü şiddete karşı “uyuma” diyecek.

Yataş, tüm kadınları “#uyuma” hashtagiyle gerçekleştirilecek kampan-yada Facebook ve Twitter’dan seslerini duyurmaya davet ediyor. Kadınlar, Şiddete Son! #Uyuma, Mobbing'e Hayır! #Uyuma, Trafikte Sıkıştırılmak İstemiyorum! #Uyuma veya arzu ettikleri benzer hashtaglerle kampanyaya katılabilecekler.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.