KURUMSAL
MENÜ


BİZE ULAŞIN

0850 850 0 987

YATAŞ DÜNYA UYKU GÜNÜNÜZÜ KUTLUYOR

12 Mart 2015

Yatak, mobilya ve ev tekstili sektörünün lider markası Yataş Grup, 13 Mart Dünya Uyku Gününü, özel bir ilan ve sosyal medyada düzenlediği bir etkinlikle kutluyor.

Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı uyku konusundaki çalışmaları ile halk sağlığına katkıda bulunan Yataş, Dünya Uyku Günü dolayısıyla “#yatasuykugunu” hashtagiyle Yataş Bedding facebook sayfasında gerçekleştirilecek duvar yarışmasında, herkesi kendilerini nelerin uyandırdıklarını söylemeye davet ediyor.

Dünya Uyku Tıbbı Birliği tarafından her yıl mart ayında kutlanan Dünya Uyku Günü, bu sene 13 Mart 2015 Cuma günü global etkinliklerle kutlanıyor.

Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı uyku konusundaki çalışmaları ile halk sağlığına katkıda bulunan Yataş, Dünya Uyku Günü dolayısıyla “#yatasuykugunu” hashtagiyle gerçekleştirilecek duvar yarışmasında, herkesi kendilerini nelerin uyandırdıklarını söylemeye davet ediyor.

Yataş, 13 Mart Dünya Uyku Günü'e özel ilanı ve sosyal medya yarışması ile uyanma için en çok neyin tercih edildiğini bulmayı hedefliyor. Yarışma içeriğini beğenen ve yorum yazan şanslı kişiler Yataş'tan hediye olarak yastık kazanacak.

Yataş’tan Uyku Devrimi

Yatak ve uyku ürünleri konusunda hemen her çeşit ihtiyaca yönelik geliştirdiği yataklar ile sağlıklı, kesintisiz ve konforlu bir uyku için çalışan Yataş, 13 Mart Uyku Günü ile birlikte uyku devrimine imza atıyor.

Yataş’ın 2015 yılında imza attığı Leggett & Platt işbirliği ile dünyanın en iyi yataklarında kullanılan Amerikan teknolojileri artık Yataş’ta. Gelişmiş üretim tecrübesi ve yenilikçi teknoloji tedarikçiliğinde bir dünya lideri olan Leggett & Platt ile Türkiye’nin bir numaralı yatak markası Yataş ortaklığında doğan yenilik, üst düzey kalite ve 4 yeni yay teknolojisi; Yataş farkıyla tüketicilere sunuluyor, üstelik benzerlerinden çok daha uygun fiyatlarla…

Leggett & Platt işbirliği ile kusursuz uykuyu sunan Türkiye’nin bir numaralı yatak markası Yataş, üst düzey kalite ve 4 yeni yay teknolojisi Türkiye mağazalarında ve farklı ülkelerdeki 45 kurumsal satış mağazasında benzerlerinden çok daha uygun fiyatlarla kusursuz uyku isteyenleri bekliyor.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.