KURUMSAL
MENÜ


BİZE ULAŞIN

0850 850 0 987

Enza Home’dan Yepyeni Bir Koltuk Serisi: Enlarge

Kasım 2019

Çağı yakalayan şık tasarımlarıyla yaşam alanlarını değiştiren Enza Home, yeni koltuk serisi Enlarge ile koltuk kavramına yenilikçi bir yorum getiriyor. Estetik ve şık olduğu kadar fonksiyonelliğiyle de dikkat çeken Enlarge serisindeki tüm koltuklar 140 cm’den başlayan boyutlarda çift kişilik bir yatağa dönüşerek hayatı kolaylaştırıyor.

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara benzersiz tasarımlar sunan Enza Home, yeni koltuk serisi Enlarge ile yatak konforunda koltuklar sunuyor. Her biri şıklığıyla göz alan Carino, Brera, Smart Koltuk Takımı ve Smart Köşe Takımı olmak üzere dört farklı üründen oluşan Enlarge Koltuk Serisi kullanışlı, rahat ve estetik tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Enlarge Koltuk Serisi’nin en önemli farkı kendine yaşam alanlarının başköşesinde yer bulacak kadar şık, açıldığında 140 cm, 150 cm ve 160 cm genişlik seçenekleriyle 200 cm’ye varan boyutuyla çift kişilik yatağa dönüşebilecek kadar fonksiyonel olması. Üstelik geniş saklama alanıyla da son derece kullanışlı olan Enlarge Koltuk Serisi, Enza’ya özel mekanizma sayesinde kolayca açılıp kapanabiliyor.

Hem şık bir koltuk hem geniş bir yatak
Dekoratif detaylarla şıklığı ve estetiği bir arada sunan Carino Koltuk Takımı; üçlü yataklı, üçlü koltuk, ikili yataklı ve berjer olmak üzere dört modülden oluşuyor. Üçlü ve ikili yataklı koltuklarda yer alan sandık özelliği sayesinde sunduğu ekstra depolama alanıyla tasarımda fonksiyonellik sağlıyor.

Brera Koltuk Takımı, üçlü ve ikili koltuklarda yatak özelliğinin yanı sıra ekstra depolama alanı sağlayan sandık özelliğiyle de öne çıkıyor. Benzer koltuklarda yatak ölçüsü 110x180 cm iken hem Carino hem de Brera’nın üçlü koltuğu 150x197 cm yatağıyla iki kişinin rahatça uyuyabileceği çift kişilik geniş bir yatak konforu sunuyor.

Her mekana uyum sağlıyor
Modern ve fonksiyonel tasarımıyla yaşam alanlarını güzelleştiren Smart Koltuk Takımı, modül zenginliğiyle her mekana kolaylıkla uyum sağlıyor. Ekstra depolama alanı sunan sandık özelliğine de sahip Smart Koltuk Takımı, açıldığında 140x183 cm’lik iki kişilik geniş ve rahat bir yatağa dönüşüyor. Kullanılan yüksek ayaklar ise temizlik kolaylığı sağlıyor.

Smart Köşe Takımı ise yatak olabilme fonksiyonu kazandıran sırt mekanizması, tasarımını tamamlayan ayakları, sandık özelliği, farklı kartela serisiyle her mekana uyum sağlayan zengin bir tasarım anlayışı sunuyor. Son derece yalın ve modern bir tasarıma sahip olan Smart Köşe Takımı, küçük, büyük ve L köşe olarak üç farklı ölçüye sahip. Uzanma modülü isteğe göre sağ veya solda kullanılabilen Smart Köşe Takımı, uygun fiyatıyla da farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.