KURUMSAL
MENÜ


BİZE ULAŞIN

0850 850 0 987

Enza Home’da Büyük İndirim Fırsatı!
Enza Şıklığı, Kasım 2019’dan Uygun Fiyatlarla

Şubat 2020

Konforlu, estetik ve göz alıcı tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, 29 Şubat tarihine kadar devam edecek yılın ilk kampanyası ile yüzde 50’ye varan indirimler sunuyor. Ayrıca her 15.900 TL’lik indirimli alışverişlerde anında 1.200 TL indirim ve Enza Yıldızı ürünlerde ekstra indirimler de Enza Home mağazalarında sizleri bekliyor.

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara benzersiz tasarımlar sunan Enza Home, Kasım 2019’dan da uygun fiyatlarla herkesi, evini güzelleştirmeye çağırıyor. 29 Şubat’a kadar devam edecek kampanyada yüzde 50’ye varan indirimler sunan Enza Home, Enza Yıldızı ürünlerde de ekstra avantajlar sağlıyor.

Ayrıca Enza Home, mobilya grubundan yapacağınız her 15.900 TL’lik indirimli alışverişlerde anında 1.200 TL indirim de hediye ediyor. Hediye kampanyasına yatak, baza, başlık, halı, ev tekstili, Enza Yıldızı ürünleri ve fırsat ürünleri dahil değildir. Detaylı bilgi www.enzahome.com.tr ve satış noktalarında.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.