KURUMSAL
MENÜ


BİZE ULAŞIN

0850 850 0 987

Enza Home’da 6. Mobilya Festivali Başladı

Kasım 2019

Konforlu, estetik ve göz alıcı tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, 31 Aralık tarihine kadar devam edecek Mobilya Festivali ile yüzde 50’ye varan indirimler sunuyor. Ayrıca belirli tutardaki indirimli alışverişe anında 1.200 TL indirim ve Festival Yıldızı ürünlerde ekstra indirimler de Enza Home mağazalarında sizleri bekliyor.

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara benzersiz tasarımlar sunan Enza Home, 6. Mobilya Festivali ile herkesi evini yenilemeye çağırıyor. 31 Aralık’a kadar devam edecek Festivale özel yüzde 50’ye varan indirimler sunan Enza Home, Festival Yıldızı ürünlerde de ekstra indirimler yapıyor.

Ayrıca mobilya grubundan yapacağınız belirli tutardaki indirimli alışverişe anında 1.200 TL ekstra indirim de Enza Home’dan hediye… Detaylı bilgi www.enzahome.com.tr ve satış noktalarında.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.