KURUMSAL
MENÜ


BİZE ULAŞIN

0850 850 0 987

Yataş Grup Dünya Bayi Toplantısı Antalya`da Yapıldı

12 Mart 2015

Yatak, mobilya ve ev tekstili sektörünün lider markası Yataş Grup, yurtiçi ve yurtdışı bayilerinin bir araya geldiği geleneksel Dünya bayi toplantısını bu sene Antalya'da gerçekleştirdi. 02-05 Mart tarihleri arasında Antalya Mardan Palace otelde yapılan Dünya Bayi Toplantısı’nda 400 kişi bir araya geldi.

Antalya'da Mardan Palace'ta yapılan 4 günlük toplantı zincirinin ilk gününde bayiler arasında eğlenceli turnuvalar düzenlendi. Bayi toplantısının ikinci gününde Ahmet Şerif İzgören’in At Şu Adımı isimli semineri yer aldı. Ahmet Şerif İzgören seminerinde iş hayatında Mücadele Ruhu, Bilgi, Girişimcilik, Planlama, Karakter ve İyilik kelimelerinin nasıl başarıya dönüştüğünü anlattı.

Aynı günün akşamında da Ali Poyrazoğlu “Satışta Fark Yaratmak” isimli teatral sunumunu yaptı. Poyrazoğlu hem güldüren hem düşündüren sunumunda iş hayatına farklı bakış açıları getirdi.

Toplantının üçüncü gününde Yataş Grup yönetimi bayilerle bir araya geldi. Yataş Grup Onursal Başkan Yılmaz Öztaşkın konuşmasında Yataş’ın kuruluşundan, kilometre taşlarından, hayalleri ve beyin gücü ile başka hiçbir sermayesi olmadan bugün Yataş’ın geldiği noktayı anlattı. Yataş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Altop, 2014 yılının atılım yılı olarak geçtiğini, 2015 yılı ve gelecek yıllarda sektörün gelişimini ve değişimini sağlayan önder bir firma olma planlarını aktardı. Yataş Grup Genel Müdürü Nuri Öztaşkın ise konuşmasında Türkiye ekonomisi, sektör değerlendirmesi ve Yataş’ın gelecek hedefleri ile vizyonunu bayilerle paylaştı. Son olarak Yataş Grup Pazarlama Direktörü Nevzat Yıldız; 3 yılı aşkın süre içinde Yataş’ın yeniden yapılanma süreci, gelişimi ile 2015 ve gelecek yıllarda planlanan proje ve hedefleri bayilerle paylaştı.

Toplantı sonunda 2014 yılında açılan 25 yeni bayiye gümüş rozet takdimi yapıldı ve hatıra fotoğrafı çekildi.

Toplantı akşamında ise Yataş Grup bayileri ve çalışanların katıldığı Gala gecesi düzenlendi. Ön müzik programından sonra kazanan bayilere Sadakat, Marka Kurumsallık, 2013-2014 Gelişim, Müşteri Hizmet Kalite plaketleri takdim edildi. Gala gecesi Muazzez Ersoy’un eşsiz sahne şovu ile sona erdi.

Bayi buluşmasının son gününde tüm Yataş Grup bayileri ve personeli ile birlikte Antalya Aspendos Enza Home Mağaza açılışı yapıldı.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.