FIRSATLAR
KAMPANYALAR

MUTLULUĞA"EVET" DEMEK SİZDEN, İNDİRİMLER ENZA'DAN

Evlenenler, evini yenileyenler mutluluğu Enza’da buluyor. Şimdi tüm Enza mobilyalar %40’a varan indirimlerle… Üstelik 12.900 TL indirimli alışverişlerinizde anında 1.000 TL indirim!

İndirim kampanyası 04 Eylül - 01 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacak mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında tüm ürünlerde net %15, %20, %25, %30, %35 ve %40 indirim indirim uygulanır.

Enza mobilya ve aksesuar grubu ürünlerinde indirimli fiyatlar üzerinden her 12.900 TL alışverişlerde anında 1.000 TL indirim uygulanır. Bu kampanyaya yatak, baza, başlık, ev tekstili, mobilya ayın ürünleri dahil değildir. Ayrıca Enza Home ve Yataş Bedding Kampanyaları birbirleri ile birleştirilemez.

Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu broşürde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, broşürde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır.

Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Enza, en güzel anlara…

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Bilgileriniz kesinlikle 3.kişilerle paylaşılmaz ve gizli tutulur. Üyeliğiniz ile tüm Yataş Grup markalarından (Enza Home, Yataş Bedding) bülten, teklif, kampanya vb.. bilgilendirmelerini almayı kabul etmiş sayılırsınız.