FIRSATLAR
KAMPANYALAR

HEM İNDİRİMLİ
HEM HEDİYELİ YAZ FIRSATI!

Enza mobilyalar bu yaz %45’e varan indirimlerle... Üstelik belirli Yemek Odası ve Koltuk Takımlarında Enza Home Halı veya Sehpa, Yatak Odası Takımlarında ise Yataş Yatak Hediye.

Enza Home “Hem İndirimli Hem Hediyeli” Kampanyası 14 Haziran - 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Mobilya alışverişlerinde üzeri çizili peşin fiyat üzerinden %45’e varan indirimler uygulanır. %45’e varan indirimlere ek olarak; seçili ürünlerde, fiyat listesinde belirtilen minimum takım tutarı ve üzeri alışverişlerde yemek odaları ve koltuk takımlarında 500 TL, yatak odalarında ise 750 TL değerinde hediye çeki verilir.
Hediye kampanyası kapsamında, seçili ürünlerden koltuk takımı ve yemek odası alışverişlerinde fiyat listesinde belirtilen en küçük standart takım tutarı satın alındığı takdirde 500 TL değerinde halı ve/veya sehpa alışverişlerinde geçerli hediye çeki verilir. Yatak Odası alışverişlerinde ise seçili ürünlerde fiyat listesinde belirtilen en küçük standart takım tutarı satın alındığı takdirde 750 TL değerinde Yataș yatak alışverişlerinde geçerli hediye çeki verilir. Hediye hak edişi için; hediye baremine konu olacak tutarın aynı sete ait ürünler ile tamamlanması gereklidir. Yatak hediye uygulamasında; Yataș Bedding kampanyasındaki yatak indirimli fiyatlarından yararlanılabilir.

Hak kazanılan hediye tutarı, ek indirim olarak alışveriş tutarından düşülmez. Müşterilerimiz hediye hak ediş tutarı ile belirtilen hediye ürün grubu portföyünden istediği modeli seçebilir. Seçilen hediye ürünün, belirtilen hediye hak ediş tutarından yüksek olması durumunda aradaki fark tutarı ek olarak talep edilir. Hediye olarak seçilen ürünün hediye hak ediş tutarından düşük olması halinde ise kalan fark iade edilmez. Hediye tutarına eklemeler yaparak birden fazla hediye ürün alınabilir. Hak edilen hediye seçimi satışla eş zamanlı yapılır, başka bir alışverişle birleştirilemez. Hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan ve tek faturada yapılacak alışverişlerde 31 Temmuz 2018 tarihine kadar belirtilen ürün gruplarında (Yatak, Halı ve Sehpa) kullanılabilir. Bu tarihten sonra verilmiş olan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır. Hediye Çeki yerine ek indirim verilemez. Yani Hediye Çeki alışveriş tutarından düşülemez. Hediye Çeki satılamaz. Bu konuda Yataş Grup’un uğrayabileceği her türlü zararda satış noktası sorumlu tutulacaktır. Hediye Çeki fiyat listesinde belirtilen indirimli fiyatlar üzerinden kullanılır.

Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu broșürde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataș, broșürde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiștirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataș için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara %18 KDV dahildir. Bu kampanyaya yatak, baza, bașlık, ev tekstili, aksesuar, mobilya fırsat ürünleri dahil değildir. Ayrıca Enza Home ve Yataș Bedding

Kampanyaları birbirleri ile birleştirilemez.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Bilgileriniz kesinlikle 3.kişilerle paylaşılmaz ve gizli tutulur. Üyeliğiniz ile tüm Yataş Grup markalarından (Enza Home, Yataş Bedding) bülten, teklif, kampanya vb.. bilgilendirmelerini almayı kabul etmiş sayılırsınız.