FIRSATLAR
KAMPANYALAR

ENZA’DAN HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ ÇİFTE FIRSAT

Evleneceklere, evini yenileyeceklere şimdi tüm Enza mobilyalarda %40’a varan indirimin yanında, 12.900 TL’lik alışverişlerde anında 1.000 TL hediye çeki!

Hem İndirimli Hem Hediyeli İndirim Kampanyası; 01 Şubat - 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Mobilya alışverişlerinde üzeri çizili peşin fiyat üzerinden %40’a varan indirim uygulanır. %40’a varan indirimli tutarın 12.900 TL ve üzeri olması durumunda 1.000 TL değerinde Enza Home Hediye Çeki* verilir. Aydınlatma ve halı ürünlerinde ise net %30 indirim geçerlidir.

*Hediye Çeki kampanyasına yeni ürünler ve ayın ürünleri dahil değildir. Hediye çeki kullanımı sadece yatak, halı, aydınlatma ve sehpa ürünlerinde geçerlidir. Hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan ve tek faturada yapılacak alışverişlerde 31 Mart 2018 tarihine kadar Enza Home’larda belirtilen ürünlerde kullanılabilir, bu tarihten sonra verilmiş olan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır. Hediye çeki para yerine geçmez ve 12.900 TL’lik alışveriş tutarından düşülemez. Enza Home ve Yataş Bedding kampanyaları birbirleri ile birleştirilemez. Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır.

Yataş, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara %18 KDV dahildir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Bilgileriniz kesinlikle 3.kişilerle paylaşılmaz ve gizli tutulur. Üyeliğiniz ile tüm Yataş Grup markalarından (Enza Home, Yataş Bedding) bülten, teklif, kampanya vb.. bilgilendirmelerini almayı kabul etmiş sayılırsınız.