FIRSATLAR
KAMPANYALAR

KDV İNDİRİMİ ŞİMDİ DE ENZA’DAN!

Tüm Enza mobilyalarda NET %25 indirimle birlikte, Yatak odası alışverişlerinde Yataş Yatak, Koltuk Takımı ve Yemek Odası alışverişlerinde Enza Home Halı veya Sehpa Hediye. Ayın ürünlerinde ise NET %30, %35, %40 indirimler de sizleri bekliyor.

“En Güzel Anlara”

Enza Home Kampanyaları 01 Ağustos – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Mobilya alışverişlerinde üzeri çizili peşin fiyat üzerinden net %25 indirime ek olarak belirli fiyat baremlerinde hediyeli ürünler verilir. Ayın ürünlerinde ise Net %30, %35, %40 indirim uygulanır, ayın indirimli ürünleri hediye kampanyasına dahil değildir. Ürünlerin indirim oranları fiyat listesinde belirtilmiştir.

Hediye kampanyası kapsamında; indirimli ürün tutarının KDV dahil fiyatı üzerinden,

Bir yatak odası modelinden 6.990 TL ve üzeri alışverişlerde 1.000 TL değerinde müşterilerimizin tercih ettiği Yataş yatak hediye, bir yemek odası ve/veya TV ünitesi modelinden 5.990 TL ve üzeri alışverişlerde ise 600 TL değerinde tercih edilen halı ve/veya sehpa hediye edilir. Alışveriş barem tutar katlarında hediye hakediş tutarı değişmez. Yatak ve Yemek Odası alışverişlerinde hediye hakedişi için; hediye baremine konu olacak tutarın aynı sete ait ürünler ile tamamlanması gereklidir. Yatak hediye uygulamasında; Yataş Bedding kampanyasındaki yatak indirimli fiyatlarından yararlanılabilir, ancak ilgili yatağın ayrıca yorgan hediyesinden yararlanılamaz.

Döşeme ürünü alışverişleri ise; yemek ve yatak odasından farklı olarak alışveriş toplamı her 5.990 TL’lik döşeme ürünü (koltuk, oturma, köşe modellerine bakmaksızın bir veya birkaç modeli) toplam alışverişlerinde tercih edilen 600 TL değerinde halı veya sehpa hediye edilir. Döşeme grubu alışverişlerinde hediye hakedişi için; Farklı ürün grupları veya modellerden alışveriş yapılabilir; Oturma Grubu, Koltuk Takımı veya Köşe Takımı gibi döşeme ürünleri alışveriş tutarları birleştirilebilir.

Hak kazanılan hediye tutarı, ek indirim olarak alışveriş tutarından düşülemez. Müşterilerimiz hediye hakediş tutarı ile belirtilen hediye ürün grubu portföyünden istediği modeli seçebilir. Seçilen hediye ürünün, belirtilen hediye hakediş tutarından yüksek olması durumunda aradaki fark tutarı ek olarak talep edilir. Hediye olarak seçilen ürünün hediye hakediş tutarından düşük olması halinde ise kalan fark iade edilmez. Hediye tutarına eklemeler yaparak birden fazla hediye ürün alabilir. Hak edilen hediye seçimi satışla eş zamanlı yapılır, başka bir alışverişle birleştirilemez.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Bilgileriniz kesinlikle 3.kişilerle paylaşılmaz ve gizli tutulur. Üyeliğiniz ile tüm Yataş Grup markalarından (Enza Home, Yataş Bedding) bülten, teklif, kampanya vb.. bilgilendirmelerini almayı kabul etmiş sayılırsınız.