AKTÜEL
KONULAR
26.02.2016

YAZ DEKORASYONU

Pencereleri açın ve güneşi içeri davet edin.Yorucu bir kıştan sonra taptaze bir yaz güneşine merhaba dediğimiz bu günler; kış aylarının iç karartan havasını üzerinden atamayan evlerimiz ve kış boyunca atıl kalmış, üzeri beyaz çarşafla kapatılmış yazlık evlerimiz için yaza hazırlık yapmanın tam zamanı.

İşte yaz dekorasyonuyla ilgili püf noktaları;

  • RAHATLIK. Koltuğunuza uzanıp, sessiz sakin bir şekilde kitabınızın sayfalarını çevirmek gibisi yok. Kendinize rahat bir okuma köşesi hazırlayın ve keyfini çıkarın.
  • SADELİK. Evinizi gereksiz doldurmayın ki sizi yormasın. Sade bir tasarım ve dekorasyon sayesinde kendinize nefes alacak alanlar açın.
  • ERGONOMİ. Akşam film keyfi yapmak için kullanacağınız televizyon üniteniz aynı zamanda küçük eşyalarınız için bir depo olarak kullanılabilir.FERAHLIK. Evinizin dekorasyonunda kullanacağınız renklerin yeterli olmadığı zamanlarda pencerelerinizi açın. Denizden esen rüzgarlar içinizi ferahlatsın.

  • PRATİKLİK. Temzilenmesi kolay, yıkanabilir kılıflı koltuk ürünleri sayesinde temizliğe ayıracağınız zaman kısalır, güneşe, denize ve yazın keyfine daha fazla vakit kalır.
  • MODÜLERLİK. Kitaplığınız odaları ayıran bir paravan, duvar rafınız ise servis tablasına dönüşebilir. Yaratıcılığınızı evinizin dekorasyonunda kullanmaktan, farklı şeyler denemekten çekinmeyin.
  • ESTETİK. Çarpıcı egzotik desenlerdeki dekoratif yastıklar göz zevkinize her daim hizmet edecektir.
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.