AKTÜEL
KONULAR
02.10.2016

SONBAHAR MODASI

Desenli kumaşlar şüphesiz bu yılın en önemli ögelerinden. Birbirinden farklı kumaş örneklerini inceledikten sonra bu örnekleri evinizin çeşitli yerlerinde kullanmak; evinize yapacağınız en büyük güzellik olacak.

Kombinlemekten çekinmeyin. Birbirinden farklı kumaş örneklerini evinizin her koltuğunda ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Yine farklı desenlerdeki dekoratif minderleriniz, halılarınız, perdeleriniz; bilmeyen gözler için bir karmaşa gibi görünse de bilen gözler için, bu karanlık sonbahar günlerinde müthiş bir ahenk ve uyum aynı zamanda evinizde canlılık yaratacak.

Yapay olandan doğal olana doğru gidiş devam ediyor. Bahçenizde bulabileceğiniz bir kozalak veya el oyması ahşap biblo, bir ressamın fırça darbelerini görebildiğiniz gerçek bir tablonun doğallığı evinizi inanılmaz bir yaşam enerjisiyle dolduracaktır.

Doğal olana dönebilmek için tabii ki de toprağa dönmek gerekir. Aklınıza gelebilecek birçok doğal rengin yanı sıra toprak rengi ve türevlerini evinizin çeşitli yerlerinde kullanmaktan çekinmeyin. Bu renklerin koyu renkte olması içinizi karartacağı anlamına gelmez aksine bu renkler doğru ışıklandırma ile birlikte evinizin doğal ısı kaynağı olacaktır.

Tüm bunlarla iyi gidebilecek en doğru şey; şüphesiz ki ahşap yüzeylerdir. Zeminden koltuk parçalarına, masadan sehpalara kadar ahşap yüzeylere sahip bir ev doğallıktan hiçbir zaman uzak kalamaz. Bu doğallıklar kombinasyonları sizi ve misafirlerinizi soğuk sonbahar günlerde sıcacık tutacaktır.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.