FIRSATLAR
KAMPANYALAR
HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ YAZ FIRSATLARI!

HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ YAZ FIRSATLARI!

Enza Home’da “Hem İndirimli Hem Hediyeli” Kampanyası Başladı! Enza Home “Hem İndirimli Hem Hediyeli” Kampanyası 07 Temmuz – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında, mobilya alışverişlerinde üzeri çizili peşin fiyat üzerinden %45’e varan indirimler uygulanır. %45’e varan indirimlere ek olarak; seçili ürünlerde (fiyat listesinde “Hem İndirimli Hem Hediyeli” ibaresi bulunan ürünler) fiyat listesinde belirtilen minimum takım tutarı ve üzeri alışverişlerde kullanılmak üzere yemek odaları ve koltuk takımlarında 450 TL değerinde Halı, Aydınlatma veya Sehpa alışverişlerinde geçerli Hediye Çeki, yatak odalarında ise 900 TL değerinde Yataş Yatak alışverişlerinde geçerli Hediye Çeki verilir.

Hediye hak edişi için; hediye baremine konu olacak tutarın aynı sete ait ürünler ile tamamlanması gereklidir. Yatak hediye uygulamasında; Yataș Bedding kampanyasındaki yatak indirimli fiyatlarından yararlanılabilir. Hak kazanılan hediye tutarı, ek indirim olarak alışveriş tutarından düşülmez. Müşterilerimiz hediye hak ediş tutarı ile belirtilen hediye ürün grubu portföyünden istediği modeli seçebilir. Seçilen hediye ürünün, belirtilen hediye hak ediş tutarından yüksek olması durumunda aradaki fark tutarı ek olarak talep edilir. Hediye olarak seçilen ürünün hediye hak ediş tutarından düşük olması halinde ise kalan fark iade edilmez. Hediye tutarına eklemeler yaparak birden fazla hediye ürün alınabilir. Hak edilen hediye seçimi satışla eş zamanlı yapılır, başka bir alışverişle birleştirilemez. Hediye Çeki bir seferde, aynı mağazadan ve tek faturada yapılacak alışverişlerde 31 Ağustos 2020 tarihine kadar belirtilen ürün gruplarında (Yatak, Halı, Aydınlatma veya Sehpa) kullanılabilir. Bu tarihten sonra verilmiş olan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır. Hediye Çeki yerine ek indirim verilemez. Yani Hediye Çeki alışveriş tutarından düşülemez.

Hediye Çeki satılamaz, bir başkasına devredilemez, tek bir müşteriye münhasırdır. Bu konuda Yataş Grup’un uğrayabileceği her türlü zararda satış noktası sorumlu tutulacaktır. Hediye Çeki fiyat listesinde belirtilen indirimli fiyatlar üzerinden kullanılır.

Bu broșürde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara mobilya, yatak, baza, başlık, halı ve ev tekstili ürünlerinde %8 KDV, aydınlatmada ise %18 KDV dahildir. Bu kampanyaya yatak, baza, bașlık, ev tekstili, aksesuar, mobilya fırsat ürünleri ve ayın ürünleri dahil değildir. ***Diğer ödemelere 12 Taksit ve Bonus’a özel 18 Taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.