FIRSATLAR
KAMPANYALAR
Enza Home halı ve aydınlatma kampanyası

ENZA HOME HALI VE AYDINLATMA KOLEKSİYONUNDA %70’e VARAN İNDİRİM!

Enza halı ve aydınlatma ürünleri Sonbahar’a özel %70’e varan indirimlerle!
Enza Sonbahar Fırsatları’yla en güzel anlara!...

Enza Home Halı ve Aydınlatma İndirim Kampanyası 5 Kasım - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında ürünlere net %30, %35, %40, %45, %50, %55, %60, %65 ve %70 indirim uygulanır. %70’ e varan Halı Aydınlatma İndirim Kampanyası, Enza’da yer alan diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, websitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır.

Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara mobilya, yatak, baza, başlık, aydınlatma ve tablolarda %18 KDV, halı ve ev tekstili ürünlerinde %8 KDV dahildir.

***Diğer ödemelere 12 Taksit ve Bonus’a özel 18 Taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.