FIRSATLAR
KAMPANYALAR
Enza Home KDV İndirimi Başladı

ENZA ŞIKLIĞINI DEĞİL ÖDEMELERİNİZİ 2 AY ERTELEYİN!

Enza Home “Hem İndirimli Hem Hediyeli” Kampanyası 03 Aralık 2020 - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında mobilya ürünlerine net %20, %25, %30, %35, %40, %45, %50, %55 ve %60 oranlarında farklı indirimler uygulanır. Halı ve aydınlatma ürünlerinde ise net %15, %20, %25, %30, %35, %40, %45, %50, %55, %60, %65 ve %70 oranlarında farklı indirimler uygulanır. Enza Home mobilya, halı ve aydınlatma grubu ürünlerinde indirimli fiyatlar üzerinden her 18.900 TL alışverişte 1.400 TL hediye çeki* verilir.

*Hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan ve tek faturada yapılacak alışverişlerde 31 Mayıs 2020 tarihine kadar belirtilen ürün gruplarında kullanılabilir. Bu tarihten sonra verilmiş olan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır. Hediye çeki yerine ek indirim verilemez. Yani hediye çeki alışveriş tutarından düşülemeyecektir. Hediye çeki satılamaz. Bu konuda Yataş Grup uğrayabileceği her türlü zararda satış noktasını sorumlu tutacaktır. Hediye çeki fiyat listesinde belirtilen indirimli fiyatlar üzerinden kullanılır. Bu kampanyaya Enza Home fiyat listesinde belirtilen Enza Yıldızı ve Fırsat Ürünleri haricinde Enza Home mağazalarında satışa sunulan Döşeme, Panel, Tamamlayıcı Mobilya, Halı & Aydınlatma, Yatak, Baza, Başlık ve Ev Tekstili olmak üzere tüm ürün grupları dahildir. Enza Home ve Yataş Bedding kampanyaları birleştirilemez.
Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu broşürde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, broşürde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır.
Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara mobilya, yatak, baza, başlık, halı ve ev tekstili ürünlerde %8 KDV, aydınlatma ve tablolarda %18 KDV dahildir.
2 Ay Ertelemeli Ödeme Kampanyası, Garanti Bankasına ait Bonus kart özelinde yapılan alışverişlerde uygulanır.
***Diğer ödemelere 12 Taksit ve Bonus’a özel 18 Taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.