FIRSATLAR
KAMPANYALAR

%60'A VARAN İNDİRİM 2.ÜRÜNE %20 İNDİRİM

Yataş'ta tüm yastık ve yorganlarda net %60 Yataş İndirimi + 2. ürüne %20 Yataş İndirim fırsatı...

Yataş YASTIK & YORGAN ana kategorisindeki ürünlerde %60 net indirimlerle birlikte 2. ürüne %20 indirim kampanyası 4 - 31 Mart 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
Enza Home, Yataş Bedding mağazalarından ve yatasbedding.com.tr internet sitesi üzerinden yapılacak yastık, yorgan, alez ve uyku pedi alışverişlerinde her ikinci üründe %20 indirim en düşük fiyatlı ürünlerde uygulanır. Dacron® Soft yastık ve yorgan ürünleri kampanya kapsamında değildir.
Siparişin iptal edilmesi ya da kampanya dahilindeki ürünlerden birinin birinin iade edilmesi durumunda kampanya kapsamındaki tüm ürünler iade alınır ve yalnızca ödenen tutar iade edilir.
Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez. Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır.
Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir.
Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.
Yataş web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir.
Toplu satışlar kampanya kapsamı dışındadır.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.