Mobilya Kampanyaları

Evlerini kalite ve konforu buluşturan konsept tasarımlarla donatmak isteyenler için birbirinden şık koltuk takımları, modern yemek odası takımları, yatak odası mobilyaları ve fonksiyonel televizyon üniteleri Enza Home'da! Üstelik dönemsel ve geleneksel mobilya kampanyaları sayesinde Enza Home kalitesine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Devamı...

Özel Kampanyalarla Şıklık ve Konfor Evinizde

Hayata fark katmak için tasarlanan Enza Home koleksiyonu, mobilya indirim fırsatları ile benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Evlerinizi eşsiz stil ile buluşturacak Enza Home tasarımları; ulaşılabilir fiyatları, uygun ödeme koşulları ile kaliteyi lüks olmaktan çıkarıyor. Mobilya fırsatları sayesinde yeni evlenenler, evini yenileyenler ulaşılabilir fiyatlarla fonksiyonel mobilyalara sahip oluyor.

Yaşam Alanlarınız Enza Home ile Renkleniyor

Evinizin her köşesine tarzınızı yansıtmanızı sağlayacak Enza Home; kampanyalı fiyatlar, değişim fırsatları, sezon sonuna veya yeni sezona özel sürprizlerle yüzünüzü güldürüyor.
Siz de Enza Home satış noktalarına gelin, yaşam alanlarınızı şıklıkla ve konforla dekore ederken kaçırılmayacak indirimleri ve kampanyaları yakalayın. Enza Home ile yaşam alanlarınızı yenilerken avantajlı alışveriş fırsatlarından faydalanın.

ŞİMDİ ENZA ALMANIN TAM ZAMANI

Kampanya Tarihi: 12 Ocak - 31 Ocak 2022

Enza Home “Şimdi Enza Almanın Tam Zamanı” Kampanyası 12 Ocak - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir.

KAMPANYA DETAYLARI

EVİNİZE ŞIKLIK KATACAK HALI VE AYDINLATMALARDA FIRSAT ZAMANI!

Kampanya Tarihi: 12 Ocak - 31 Ocak 2022

Halı koleksiyonu 449,99 TL'den, Aydınlatma koleksiyonu 297,49 TL'den başlayan fiyatlarla. Belirtilen fiyatlar 12 Ocak – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

KAMPANYA DETAYLARI

YATAK, BAZA VE BAŞLIKLARDA %40’A VARAN İNDİRİM

Kampanya Tarihi: 4 Ocak - 31 Ocak 2022

Yataş Geleneksel Değiştirme Kampanyası’na özel yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan indirim 4 Ocak - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

KAMPANYA DETAYLARI

RENKLİ EV TEKSTİLİNDE SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %40’A VARAN İNDİRİM

Kampanya Tarihi: 4 Ocak - 31 Ocak 2022

Renkli ev tekstilinde seçili ürünlerde %40’a varan indirim kampanyası 4 Ocak - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

KAMPANYA DETAYLARI

BEYAZ EV TEKSTİLİNDE SEÇİLİ ÜRÜNLERDE NET %50 İNDİRİME EK %30’A VARAN İNDİRİM

Kampanya Tarihi: 4 Ocak - 31 Ocak 2022

Beyaz ev tekstili seçili ürünlerde net %50 indirime ek %30’a varan indirim 4 Ocak - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

KAMPANYA DETAYLARI

HIZLI FİNANSMAN İLE 3 AY ÖDEME ERTELEME FIRSATI

28 Nisan itibariyle Türkiye Finans Katılım Bankası ile Hızlı Finansman kanalında işbirliği yapılmıştır. Yataş mağazalarında Hızlı Finansman kredisi kullandırılarak girilen siparişlerde mevcut 6 ay 0 faiz seçeneğine ek müşteri talebine bağlı olarak 3 ay ertelemeli ödeme uygulanacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

KAMPANYA DETAYLARI
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.