CORPORATE
MENU

Terms of Use

Enza Home sitesinin sahibi Yataş Grup’tur. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.


http://www.enzahome.com.tr/ sitesinde yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Yataş Grup internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; Yataş Grup önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.


Users can use this information for informational purposes only. Information presented on the website cannot be copied, distributed, leased, reproduced, licensed, changed, stored for future use, or used for commercial purposes, partially or in full, without the prior written authorization of Yataş Group. Access to this website is free and anonymous.


Falsifying any information on this website in any manner will result in any and all legal repercussions.


Yataş Group does not accept any liability for loss and/or damage arising from actions based on the information broadcast on this website or due to the website becoming inaccessible. The broadcasting of this website does not represent any commitments to any persons and/or institutions in any matter. The liability of any decision made based on the information on this website belongs to the person visiting this website.


Yataş Group does not accept any liability for direct or indirect loss or damage caused by accessing and using the Yataş Group website or any other websites accessed through links on the Yataş Group website.


Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revizede gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Yataş Grup’a hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine Yataş Grup’u hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.


My Favorites
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Bilgileriniz kesinlikle 3.kişilerle paylaşılmaz ve gizli tutulur. Üyeliğiniz ile tüm Yataş Grup markalarından (Enza Home, Yataş Bedding) bülten, teklif, kampanya vb.. bilgilendirmelerini almayı kabul etmiş sayılırsınız.