X

Adresinize katalog gönderimi tarihi sona ermiştir, size en yakın Enza Home mağazalarından kataloğumuza ulaşabilir veya online olarak web sitemiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

“Dekorasyon Önerileriyle 8 Başarılı İsim Enza’da”

Yenilikçi vizyonuyla Enza Home, insan ruhuna hitap eden bu öncü dekoratif unsurları görselliğinden ödün vermeyen, ulaşılabilir mekanlarla buluşturmak amacıyla Türkiye’de alanında öncü ve fark yaratan işlere imza atmış 8 başarılı ismi Enza Home Book’ta buluşturdu.

Mimar ve tasarımcılarından oluşan, farklı disiplinlerden gelen 8 stil sahibi kişi, Enza Home kullanıcılarına dekorasyona dair kolayca uygulanabilecek yenilikçi fikirler vermek amacıyla Enza Home mobilyalarla kendi vizyonları ışığında stilize mekan tasarladılar. Mekanların tasarım sürecinde; konsept hazırlığından ürün revize taleplerine ve sonrasında fotoğraf çekimine kadar uzanan keyifli bir çalışmanın ardından konuklarımızın yaratıcı zihinlerinden çıkan stilize mekanlar tasarladılar. Yaşam alanlarında ihtiyacımız olan huzurlu, rahat, şık ve yenileyici enerjileri, dekorasyonun ötesinde ilham veren bir yaşam tarzına dönüştüren eşi görülmemiş bu proje ile ortaya çıkan mekanları Enza Home Book’un ilerleyen sayfalarında görebilirsiniz.

Yoğun tempolarından zaman ayırarak stil sahibi vizyonlarıyla bu eşsiz projede bizimle birlikte olan tüm konuklarımıza sonsuz teşekkürler.

  • ESRA ERKUTUN, Mimar, “Düş bahçesi…” İncele
  • FİLİZ ÖZDİLLER, Proje Geliştirme Direktörü, “Düş bahçesi…” İncele
  • ONUR ÖZGÜL, İç Mimar, “Zamansız güzellik…” İncele
  • EMRE EVRENOS İç Mimar, “Kalıpların dışına çıkmak…” İncele
  • MERAL AKÇAY, İç Mimar, “Zıtlıkların kusursuz dengesi…” İncele
  • İREM AŞÇIOĞLU, İç Mimar, “Detayların uyumu…” İncele
  • ERSİN TUNÇAY, Tasarımcı, “Doğaya uyanmak” İncele
  • GÜNEŞ GÜNER, Yaratıcı Direktör, “Yalın, özgün, ferah ve dengeli…” İncele

ENZA HOME BOOK ÜCRETSİZ ADRESİNİZE GELSİN

Dekorasyonun ötesinde ilham veren mekanlarla Enza Home 2017 koleksiyonu Enza Home Book’ta buluştu. 31 Temmuz’a kadar olan talepleriniz ücretsiz evinize gönderilecektir. Aşağıdaki bilgileri doldurarak Enza Home Book ve dekorasyon önerilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
DOĞUM TARİHİNİZ

TESLİMAT ADRESİ

Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır.
Bilgileriniz kesinlikle 3.kişilerle paylaşılmaz ve gizli tutulur. Üyeliğiniz ile Enza Home da sizin için yapılan tüm hediye çekilişlerinden, bülten bilgilendirmelerini kabul etmiş sayılırsınız. Bu kayıt ile Enza Home Book adresinize MNG Kargo ile ücretsiz gönderilecektir. Enza Home Book’un tarafınıza ulaşmaması durumunda Ad,Soyad, tel numaranız ile homebook@yatas.com.tr adresini bilgilendiriniz.