X

Adresinize katalog gönderimi tarihi sona ermiştir, size en yakın Enza Home mağazalarından kataloğumuza ulaşabilir veya online olarak web sitemiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

“Dekorasyon Önerileriyle 12 Başarılı İsim Enza’da”

Yenilikçi vizyonuyla Enza Home, insan ruhuna hitap eden dekoratif unsurları görselliğinden ödün vermeyen, ulaşılabilir mekanlarla buluşturmak amacıyla Türkiye’de alanında öncü ve fark yaratan işlere imza atmış 12 başarılı ismi Enza Home Book’ta buluşturdu.

Mimar ve tasarımcılarından oluşan, farklı disiplinlerden gelen 12 stil sahibi kişi, Enza Home kullanıcılarına dekorasyona dair kolayca uygulanabilecek yenilikçi fikirler vermek amacıyla Enza Home mobilyalarla kendi vizyonları ışığında stilize mekan tasarladılar. Mekanların tasarım sürecinde; konsept hazırlığından ürün revize taleplerine ve sonrasında fotoğraf çekimine kadar uzanan keyifli bir çalışmanın ardından konuklarımızın yaratıcı zihinlerinden çıkan stilize mekanlar tasarladılar. Yaşam alanlarında ihtiyacımız olan huzurlu, rahat, şık ve yenileyici enerjileri, dekorasyonun ötesinde ilham veren bir yaşam tarzına dönüştüren eşi görülmemiş bu proje ile ortaya çıkan mekanları Enza Home Book’un ilerleyen sayfalarında görebilirsiniz.

Yoğun tempolarından zaman ayırarak stil sahibi vizyonlarıyla bu eşsiz projede bizimle birlikte olan tüm konuklarımıza sonsuz teşekkürler.

 • MARCO PAOLELLI, Tasarımcı, “Eşsiz ve davetkar mekanlar…” İncele
 • LAURA DELFINA SARI, İç Mimar, “Eşsiz ve davetkar mekanlar…” İncele
 • YALIN TAN, İç Mimar, “Doğaya hakim ve şeffaf mekanlar…” İncele
 • LEVENT ÇIRPICI, Mimar, “Geçmiş ve gelecek harmonisi…” İncele
 • ATİLLA KUZU, İç Mimar, “Geçmiş ve gelecek harmonisi…” İncele
 • BURÇİN MERCAN ÖZGÜL, İç Mimar, “Elektik & huzurlu…” İncele
 • ERBİL TUNABOYLU, Tasarımcı, “Doğal denge…” İncele
 • KEREM ÖZERLER , İç Mimar, “Güçlü ve zamansız tasarımlar…” İncele
 • KUTAY YORULMAZ, İç Mimar, “Güçlü ve zamansız tasarımlar…” İncele
 • MERT CAN UZYILDIRIM, İç Mimar, “Güçlü ve zamansız tasarımlar…” İncele
 • İLKAY ALA, Mimar, “Konfor, lüks ve doğa dengesi…” İncele
 • DUYGU KARAKAŞ, Tasarımcı, “Konfor, lüks ve doğa dengesi…” İncele

STİL SAHİBİ EVLERİN DEKORASYON REHBERİ

ENZA HOME BOOK 2019

Tasarımlarıyla fark yaratan 2019 koleksiyonu ve stil sahibi 12 başarılı ismin dekorasyon önerileri Enza Home Book'ta.

ENZA HOME BOOK
DEKORASYON REHBERİ

DİCLE HÖKENEK

Bize bir mekan tasarlaması için Dicle Hökenek’e Astoria Yemek Odası’nı verdik. Konsept kombinasyonu, çizimi ve aksesuar önerileriyle birlikte yalınlığın ve dengenin ön planda olduğu bir mekan tasarladı; biz de sizler için fotoğrafladık. Dicle Hökenek ile bu mekanı tasarlarken nelerden ilham aldığını ve 2019’in öne çıkan dekorasyon trendlerini konuştuk.

MEVCE & EREN ÇIRACI

Bize bir mekan tasarlaması için Mevce Çıracı’ya ve Eren Çıracı’ya Astoria Koltuk Takımı’nı verdik. Konsept kombinasyonu, çizimi ve aksesuar önerileriyle birlikte yalınlığın ve dengenin ön planda olduğu bir mekan tasarladı; biz de sizler için fotoğrafladık. Mevce Çıracı ve Eren Çıracı ile bu mekanı tasarlarken nelerden ilham aldığını ve 2019’in öne çıkan dekorasyon trendlerini konuştuk.

MURAT ARMAĞAN

Bize bir mekan tasarlaması için Murat Armağan’a Angel Yemek Odası’nı verdik. Konsept kombinasyonu, çizimi ve aksesuar önerileriyle birlikte yalınlığın ve dengenin ön planda olduğu bir mekan tasarladı; biz de sizler için fotoğrafladık. Murat Armağan ile bu mekanı tasarlarken nelerden ilham aldığını ve 2019’in öne çıkan dekorasyon trendlerini konuştuk.

NASİR MAHMUD

Bize bir mekan tasarlaması için Nasir Mahmud’a Arte Köşe Takımı’nı verdik. Konsept kombinasyonu, çizimi ve aksesuar önerileriyle birlikte yalınlığın ve dengenin ön planda olduğu bir mekan tasarladı; biz de sizler için fotoğrafladık. Nasir Mahmud ile bu mekanı tasarlarken nelerden ilham aldığını ve 2019’in öne çıkan dekorasyon trendlerini konuştuk.

ESRA KAZMİRCİ

Bize bir mekan tasarlaması için Esra Kazmirci’ye Astoria Yatak Odası’nı verdik. Konsept kombinasyonu, çizimi ve aksesuar önerileriyle birlikte yalınlığın ve dengenin ön planda olduğu bir mekan tasarladı; biz de sizler için fotoğrafladık. Esra Kazmirci ile bu mekanı tasarlarken nelerden ilham aldığını ve 2019’in öne çıkan dekorasyon trendlerini konuştuk.

ESRA KAZMİRCİ

Bize bir mekan tasarlaması için Esra Kazmirci’ye Astoria Yatak Odası’nı verdik. Konsept kombinasyonu, çizimi ve aksesuar önerileriyle birlikte yalınlığın ve dengenin ön planda olduğu bir mekan tasarladı; biz de sizler için fotoğrafladık. Esra Kazmirci ile bu mekanı tasarlarken nelerden ilham aldığını ve 2019’in öne çıkan dekorasyon trendlerini konuştuk.