X

Adresinize katalog gönderimi tarihi sona ermiştir, size en yakın Enza Home mağazalarından kataloğumuza ulaşabilir veya online olarak web sitemiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

“Dekorasyon Önerileriyle 8 Başarılı İsim Enza’da”

Yenilikçi vizyonuyla Enza Home, insan ruhuna hitap eden bu öncü dekoratif unsurları görselliğinden ödün vermeyen, ulaşılabilir mekanlarla buluşturmak amacıyla Türkiye’de alanında öncü ve fark yaratan işlere imza atmış 8 başarılı ismi Enza Home Book’ta buluşturdu.

Mimar ve tasarımcılarından oluşan, farklı disiplinlerden gelen 8 stil sahibi kişi, Enza Home kullanıcılarına dekorasyona dair kolayca uygulanabilecek yenilikçi fikirler vermek amacıyla Enza Home mobilyalarla kendi vizyonları ışığında stilize mekan tasarladılar. Mekanların tasarım sürecinde; konsept hazırlığından ürün revize taleplerine ve sonrasında fotoğraf çekimine kadar uzanan keyifli bir çalışmanın ardından konuklarımızın yaratıcı zihinlerinden çıkan stilize mekanlar tasarladılar. Yaşam alanlarında ihtiyacımız olan huzurlu, rahat, şık ve yenileyici enerjileri, dekorasyonun ötesinde ilham veren bir yaşam tarzına dönüştüren eşi görülmemiş bu proje ile ortaya çıkan mekanları Enza Home Book’un ilerleyen sayfalarında görebilirsiniz.

Yoğun tempolarından zaman ayırarak stil sahibi vizyonlarıyla bu eşsiz projede bizimle birlikte olan tüm konuklarımıza sonsuz teşekkürler.

  • ESRA ERKUTUN, Mimar, “Düş bahçesi…” İncele
  • FİLİZ ÖZDİLLER, Proje Geliştirme Direktörü, “Düş bahçesi…” İncele
  • ONUR ÖZGÜL, İç Mimar, “Zamansız güzellik…” İncele
  • EMRE EVRENOS İç Mimar, “Kalıpların dışına çıkmak…” İncele
  • MERAL AKÇAY, İç Mimar, “Zıtlıkların kusursuz dengesi…” İncele
  • İREM AŞÇIOĞLU, İç Mimar, “Detayların uyumu…” İncele
  • ERSİN TUNÇAY, Tasarımcı, “Doğaya uyanmak” İncele
  • GÜNEŞ GÜNER, Yaratıcı Direktör, “Yalın, özgün, ferah ve dengeli…” İncele

ERSİN TUNÇAY

Bize bir mekan tasarlaması için Ersin Tunçay'a Aria Yatak Odası'nı verdik. Konsept kombinasyonu, çizimi ve aksesuar önerileriyle birlikte doğallığın ön planda olduğu bir mekan tasarladı; biz de sizler için fotoğrafladık. Ersin Tunçay ile bu mekanı tasarlarken nelerden ilham aldığını ve 2017’nin öne çıkan dekorasyon trendlerini konuştuk.

GÜNEŞ GÜNER

Bize bir mekan tasarlaması için Güneş Güner'e Valente Koltuk Takımı'nı verdik. Konsept kombinasyonu, çizimi ve aksesuar önerileriyle birlikte yalınlığın ve dengenin ön planda olduğu bir mekan tasarladı; biz de sizler için fotoğrafladık. Güneş Güner ile bu mekanı tasarlarken nelerden ilham aldığını ve 2017'nin öne çıkan dekorasyon trendlerini konuştuk.

ONUR ÖZGÜL

Bize bir mekan tasarlaması için Onur Özgül'e Praga Koltuk Takımı'nı verdik. Konsept kombinasyonu, çizimi ve aksesuar önerileriyle birlikte zaman kavramından uzakta bir mekan tasarladı; biz de sizler için fotoğrafladık. Onur Bey ile bu mekanı tasarlarken nelerden ilham aldığını ve 2017'nin öne çıkan dekorasyon trendlerini konuştuk.

EMRE EVRENOS

Bize bir mekan tasarlaması için Emre Evrenos'a Alessa Yemek Odası'nı verdik. Konsept kombinasyonu, çizimi ve aksesuar önerileriyle birlikte stil sahibi bir mekan tasarladı; biz de sizler için fotoğrafladık. Emre Evrenos'la bu mekanı tasarlarken nelerden ilham aldığını ve 2017'nin öne çıkan dekorasyon trendlerini konuştuk.

İREM AŞÇIOĞLU

Bize bir mekan tasarlaması için İrem Aşçıoğlu'na Aria Köşe Takımı'nı verdik. Konsept kombinasyonu, çizimi ve aksesuar önerileriyle birlikte stil sahibi bir mekan tasarladı; biz de sizler için fotoğrafladık. İrem Aşçıoğlu ile bu mekanı tasarlarken nelerden ilham aldığını ve 2017'nin öne çıkan dekorasyon trendlerini konuştuk.

MERAL AKÇAY

Bize bir mekan tasarlaması için Meral Akçay'a Rain Yemek Odası'nı verdik. Konsept kombinasyonu, çizimi ve aksesuar önerileriyle birlikte stil sahibi bir mekan tasarladı; biz de sizler için fotoğrafladık. Meral Akçay ile bu mekanı tasarlarken nelerden ilham aldığını ve 2017'nin öne çıkan dekorasyon trendlerini konuştuk.

ESRA ERKUTUN & FİLİZ ÖZDİLLER

Bize bir mekan tasarlaması için Esra Erkutun ve Filiz Özdiller'e Elegante Yemek Odası'nı verdik. Konsept kombinasyonu, çizimi ve aksesuar önerileriyle birlikte stil sahibi bir mekan tasarladılar; biz de sizler için fotoğrafladık. Esra Erkutun ve Filiz Özdiller ile bu mekanı tasarlarken nelerden ilham aldıklarını ve 2017'nin öne çıkan dekorasyon trendlerini konuştuk.

ENZA HOME BOOK
DEKORASYON REHBERİ