MUTFAK MASASI VE SANDALYELERİ

Enza Home, birbirinden şık masa ve sandalyelerden oluşan mutfak koleksiyonu ile modern tasarımları mutfaklarınıza getiriyor. Fonksiyonel ve estetik anlayışlarıyla göze çarpan mutfak masası ve sandalye modelleri dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca kalitesinden ödün vermiyor.

Dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden olmaya aday masa sandalye takımları; gündelik hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Klasik tasarımları, çağdaş dokunuşlarla günümüze ulaştıran yenilikçi mutfak masası ve sandalyeleri ile küçük mutfakları bile kullanışlı yaşam alanlarına dönüştürüyor. Ahşabın doğallığını uyumlu renklerin zarafetiyle buluşturan mutfak mobilyaları; beyazdan siyaha, cevizden meşeye kadar zengin renk içeriği ve evinizin dekorasyonuna ilham katacak çizgileri Enza Home farkıyla mutfağınıza taşıyor.

Siz de Enza Home mağazalarını ziyaret ederek bu şık ve fonksiyonel koleksiyonla tanışabilirsiniz. ENZA HOME’LARDA FESTİVAL HEYECANI BAŞLADI!
Evlerinde Enza şıklığını, benzersiz fırsatlarla yaşamak isteyenler için tüm ürünlerde festivale özel %50’ye varan indirimler Enza Home’larda! Siz de bu rengârenk festivalde yerinizi alın, evinizde Enza ayrıcalığını yaşayın.
DAISY MUTFAK SETİ
Trend geometrik form. Özel renk ve desende ahşap kaplama üst yüzey. Tasarımı ile uyumlu dayanıklı metal ayakla...
İNCELEYİN
%30 İNDİRİMLİ
OLIVA MUTFAK SETİ
Sade ve şık tasarım. Özgün renkte MDF üst yüzey. Mat beyaz lake üzeri desen işlemesi. Özel tasarım dayanıklı a...
İNCELEYİN
%30 İNDİRİMLİ
RIVA MUTFAK SETİ
Sade ve şık tasarım. MDF üzeri mat beyaz lake üst yüzey. Özel tasarım dayanıklı ahşap ayaklar. Kolay temizlenm...
İNCELEYİN
%30 İNDİRİMLİ
SWING MUTFAK SETİ
Yeni nesil tasarım. Özgün renkte MDF üst yüzey. Tasarımı ile uyumlu dayanıklı ahşap ayaklar. Kolay temizlenme ...
İNCELEYİN
%30 İNDİRİMLİ
TRACY MUTFAK SETİ
Klasik-modern tasarım çizgisi. Özgün renk ve desende, suntalama üst yüzey. Özel tasarım dayanıklı ahşap ayakla...
İNCELEYİN
%30 İNDİRİMLİ
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Bilgileriniz kesinlikle 3.kişilerle paylaşılmaz ve gizli tutulur. Üyeliğiniz ile tüm Yataş Grup markalarından (Enza Home, Yataş Bedding) bülten, teklif, kampanya vb.. bilgilendirmelerini almayı kabul etmiş sayılırsınız.