GENÇ ODALARI

Gençlerin ruhunu yansıtan fonksiyonel genç odası takımları evinizde ferahlığı ve kaliteyi konforla buluşturuyor. Zarif çizgiler ve yaratıcı renk kombinasyonları ile tasarlanmış modeller dinamik görünümleriyle ön plana çıkıyor.

Her modülde farklı kullanım fonksiyonu, kolay temizlenebilen kumaş kaplı yüzeyler ve hareketli yatak başlığı gibi özelliklere sahip koleksiyonlar her gencin hayali olacak odalar dekore etmenizi sağlıyor.

Modern görünümleri, farklı tarzları ve fonksiyonel yapılarıyla gençlerin gözdesi olacak genç odaları Enza Home mağazalarında sizleri bekliyor. Enza Home’da mobilya ve halı alışverişleri hem NET %25 indirimli, hem de Vestel LED TV Hediyeli.
8.490 TL indirimli alışverişlerde 999 TL değerinde Vestel 82 Ekran LED TV, 10.900 TL indirimli alışverişlerde ise 1.499 TL değerinde Vestel 102 Ekran Smart LED TV hediye fırsatları sizi bekliyor.
MISTRAL GENÇ ODASI
Arizona ceviz ve parlak vizon krem renk kombinasyonu. Seriye özel ahşap görünümlü kulplar. Dolapta ve çekmecel...
İNCELEYİN
%25 NET İNDİRİM


BLOOM GENÇ ODASI
Parlak beyaz, metalik meşe ve gri kumaşlı renk kombinasyonu. Her modülde farklı kullanım fonksiyonu. Kolay tem...
İNCELEYİN
%35 İNDİRİMLİ FIRSAT ÜRÜNÜ
Başa Dön
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Bilgileriniz kesinlikle 3.kişilerle paylaşılmaz ve gizli tutulur. Üyeliğiniz ile tüm Yataş Grup markalarından (Enza Home, Yataş Bedding, Hibboux) bülten, teklif, kampanya vb.. bilgilendirmelerini almayı kabul etmiş sayılırsınız.